Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában miért van zavaróan...

Angliában miért van zavaróan sok kövér lány?

Figyelt kérdés
Amikor megyek, ez engem mindig nagyon zavar.
2011. okt. 24. 02:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Több oka is van

1. Angliában senki nem kritizálja a másikat.itt úgy öltözködnek,olyan kövérek vagy soványak,úgy néznek ki ahogy ők akarnak,mert nekik ehhez joguk van,és senkinek nincs joga megszólni a másikat.Vagyis tiszteletben tartják mások döntését,viselkedését,és jogait.

2.Angliában az egészséges ételek elég drágák,így sokan nem engedhetik meg maguknak csakis az olcsó ételeket amitől bizony csak hízik az ember

3. Ha kint élnél akkor már rég észrevetted volna,hogy Angliában nem tudsz egy finom érett gyümölcsöt,vagy zöldséget enni,mert van íztelen,és éretlen vagy piszok drága..(bizony még az angoloknak is)

4.Az angolok saját magukkal vannak elfoglalva.Ők már réges régen kinőttek abból,hogy mások külsején csámcsogjanak..

(és milyen igazuk van)

2011. okt. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

A jólét hátránya.

Meg tudnák venni a gyümölcsöt, zöldséget, nem olyan drága, pláne, ha lemondanának a sok édességről, chips-ről, és helyette az egészséges ételekre költenék a pénzt.

Meg eleve nem képezi annyira szerves részét az ő konyhájuknak, receptjeiknek a sok zöldség, mert régen nem létezett import, max. a nemesség tehette meg, hogy hozatott be magának ezt-azt. Tehát tradícionális gyökerei sincsenek a nyers gyümölcs-, zöldségfogyasztásnak salátaként pl., nem is igen szeretik az ízüket sem, mert ugye, nem ilyen kaján nőttek fel.

Azért sem állja meg a helyét, hogy nincs rá pénzük, mert érdekes, a 20. pár cipőre, 10. kabátra mindig van pénz.

Azt nem hinném, hogy ne érdekelné őket, főleg fiatalon, csak nincs akaraterejük változtatni, a szülők hibája, hogy már gyerekkorukban elhízlalták őket.

2011. okt. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és étteremre, gyorsétteremre is van pénz, meg piákra, diszkóban megvett koktélokra, akár cigire is, csak pár uborkára, paradicsomra, paprikára nincs. Hát, ez szomorú! :D
2011. okt. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van,meg tudnák venni a gyümölcsöt..de milyet??

Én 6 év alatt csak akkor eszem gyümölcsöt(pedig nagyon szeretem) ha valahol túl érettnek tartják,és leárazzák..

Megvenném én is a 4 db almát 2 fontért ha érett lenne,és nem éretlen,kőkemény.

Azért nem veszik a gyümölcsöt mert szar.Így marad a konzerv gyümölcs.

Manapság nem mindenki engedheti meg magának az éttermeket,sokan örülnek ha a segélyt megkapják..El se hinnétek milyen sok angol él segélyeken,és nap mint nap mennyi angol(persze bevándorlóak is) jönnek az irodába munkát keresni..Az utóbbi 2-3 évben duplájára nőtt a munkakereső angolok száma..(tudom mert munkaközvetítő irodában dolgozom)

Én nem keresek rosszul,de én sem járok étterembe,mert sokkalom 2 személyre a 20-30 fontokat.Bár nagy ritkán ha megyünk inkább indiaiakat,pakikat láttunk ott vagy az igazi öltönyös angolokat(akikből nem is olyan sok van)

De lényeg,hogy Angliában az egészségtelen étel (ami még megfizethető) és a lustaság is közre játszik,hogy el vannak hízva.(akárcsak Amerikában)

2011. okt. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Még valamit egy eset: Egyszer vettünk őszi barackot.

Mivel kemény volt,és éretlen így kiraktuk az ablakba hogy beérjen.3 hónap után nem hogy beérett volna,de továbbra is olyan kemény,íztelen szar volt.Kidobtam..Majdnem minden gyümölcs ilyen..(a zöldségek sem olyan jók mint otthon)

2011. okt. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Antimod ***** válasza:
100%
Össze-vissza esznek mindent. Egyik alkalommal akkora adag és olyan zsíros fish & chips-et tettek elém az étteremben, hogy csak a felét ettem meg, de éjjel kis híján már rosszul lettem tőle. Ők megzabálják simán... hát ezért.
2011. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
75%

off: éljen a magyar konyha!!! ;)

...ezek után

2011. okt. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
igénytelenek azért
2011. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
16%
Mert az angol lányok (nők) selejtesek, sok a kövér és még csúnyák is... :D
2011. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos én is így látom, épp ez a bajom.
2011. okt. 24. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!