Kezdőoldal » Utazás » Európa » Easyjet Foglalás! Lány vagyok,...

Easyjet Foglalás! Lány vagyok, és az Easyjet-nél ugye meg kell adni a nevem előtt, hogyan szólíthatnak. Én a Miss-et jelöltem be, mert nem vagyok még házas. Jó ez így?

Figyelt kérdés

Nem az Ms-t vagy az Mrs-t kellett volna? (Nem nagyon ismerem a különbséget ezek között. ) Jót jelöltem be? Mert ha esetleg nem jó, akkor gondolom kell névváltoztaási díjat fizetnem. Vagy az erre nem vonatkozik, csak ha totál más nevére íratom a jegyet?

És még annyi, hogy au pair-nek megyek Angliába. Akkor elég a kártyás személyi igazolvány és nem kell útlevél igaz?

Köszi szépen!:)


2011. jún. 2. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem kell útlevél mert Anglia Schengen tag, bár ha van útleveled vidd el, mert ártani nem árt.

A Miss rendben van. Ms lehetett volna még, esetedben mindegy igazából. Mrs semmiképpen sem jó, mert azt jelentené, hogy házas vagy.

2011. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2011. jún. 2. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt a miss-t ms-t egyáltalán nem nézik, csak ha angolok csinálják az űrlapot, akkor el se tudják képzelni, hogy ne edj meg semmilyet. Ha nem vagy házas, akkor miss, ha házas vagy, akkor mrs, az ms az a nem kívánod megmondani, de ezt sokszor nem engedik. Ha elrontod, akkor nincs semmi, mivel ez kb arra kell, hogy férfi vagy-e vagy nő, ennyire kíváncsiak igazából. Én ennél nagyobb hibákat szoktam véteni a foglalásban, de még aból se volt baj (pl egyik nevem lehagyása, nevem elgépelése, útlevelem lejárati idejét tippelem, mert unalmamban jön rám a repjegyetfoglalhatnék é nincs ott velem, ilyenek. Még soha semmit nem szóltak. Sőt, volt, ogy egy kapun átengedtek egy olyan repjeggyel, ami már lejárt, és oda szólt ahonnan elmenni készültem... Mondjuk mielőtt a gépre felszálltam volna észrevették, de akkoris vicces :)
2011. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen, megnyugodtam akkor:)
2011. jún. 2. 22:02
 5/11 anonim válasza:
55%
elméletben elég, de vigyed az útleveled, mert Angliában nincs olyan, hogy személyi és sok helyen (pl. bankok) nem értik, hogy mi az és nem fogadják el, hiába kellene. egyszerűbb vinni, mint kötözködni.
2011. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
okés, köszi neked is:)
2011. jún. 3. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:
kedves utolso, nezz utana jobban, az angolok ismerik es el is ismerik a szemelyi igazolvanyt. En itt elek egy ideje es soha nem kertek az utlevelet pedig van bankszamlam munkam stb...eleg a szemelyi, nekem lejart az utlevelem kb 4 eve.
2011. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy ki által mész ki? Közvetítő vagy magán? :) Köszi!
2011. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

17:00

Az aupairworld.net internetes oldalon, ahol tudsz regisztrálni au pair-ként(és családok is regisztrálhatnak), oda regiztem, és ott találtam családot. Közvetítő azért nem, mert egyrészt minek fizessek ügynökségnek, ha saját magam is tudok családot találni, másrészt meg ha pl ügynökségen keresztül mész, ott a saját magad által megadott szempontok alapján fognak neked ajánlani pár családot, amiből választhatsz, de nem látod az összes család anyagát, csak akiket az ügynökség ad neked, de az aupairworld-ön látod az összeset.:) Persze a netes oldalakon résen kell lenni, sok a kamu, de ezeket ki lehet szűrni, pl aki túl magas fizetést kínál, vagy túl szép, hogy igaz legyen, azokat nem szabad elfogadni..remélem segítettem:)

2011. jún. 4. 17:40
 10/11 anonim válasza:
Köszi a választ! :)
2011. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!