Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizzair kérdés. Miért van az,...

Wizzair kérdés. Miért van az, hogy a gyerekjegy drágább, mint a felnőttjegy ugyanarra a járatra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 09:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
A második válaszolót is védjük meg! Valóban voltak hírek gyerekmentes járatokról, csak aztán kiderült, hogy áprilisi tréfa volt az egész.
2011. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Látom a szövegértés nem nagyon megy, áruld már el, hogy hol írtam azt, hogy ne legyen gyerekük és mi volt benne a kritikán aluli? :)

Egyébként ez egy meddő vita, mert amíg világ a világ, a normál járatokon mindig lesznek gyermekkorú utasok is, ti pedig panaszkodhattok, úgyhogy magam részéről ezzel be is fejeztem, de látom hogy a tolerancia és az empátia fogalmak elég távol állnak tőled. Te vegyél magadnak jegyet a gyerekmentes járatra, legalább nem kell együtt utaznunk ;)

2011. máj. 23. 13:43
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tolerancia? Az, hogy az egész utastér nem tud nyugodtan utazni, mert a kedves anyuka nem tudja lenyugtatni a gyerekét?
2011. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

a tolerancia és az empátia? te nem tudsz együtt érezni azokkal az emberekkel akiket zavar egy gyerek bömbölése... azt kéne elfogadnod hogy vannak ilyen és olyan emberek is, nem pedig lehurrogni őket h milyen ember az ilyen. pontosan olyan mint te, vér fut az ereiben, és aggyal gondolkodik akárcsak te. csak más a véleménye.

nem én nem értem ezt meg, hanem te. és még neked áll feljebb, ez a kritikán aluli.

azonkivül valószinü én nem repülővel fogok utazni, és nem teszem ki ennek a kisgyereket. de persze ez megint az én véleményem. az előtted szólónak: igen, védjük meg a másodikat is:) teljesen normális hozzászólása volt:) és nem volt benne semmi iróniára méltó :)

2011. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!