Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Utazik valaki Németországba...

Utazik valaki Németországba húsüzemi munkára a Respect Gold Kft-n keresztül? Tapasztalatokat, hasznos infókat várok!

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 14:42
 81/131 gyér ***** válasza:
ja ha segélyen vagy akkor igen persze!! na azt hiszem akkor várhatunk ha valakit is felhivnak!! de reménykedjünk!! ja amugy igen köteles lenne fizetni mivel hogy él a szerződés és a megállapodásban is ugy van hogy ha nem dolgozunk a magyar pénz akkor is jár!!
2011. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/131 anonim ***** válasza:
hivtak valakit?
2011. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/131 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit! Nem nagyon kapkodja el ezt a telefon témát! Nem tudom van e még mire várni a jogi lépéssel kapcsolatban! Én szerintem holnap már megmutatom a szerződést egy ügyvéd ismerősnek, hogy mit lehet tenni! Én azt gondolom, hogy vártam türelmesen! De még arra sem méltat, hogy egy e-mailt írjon, ami nem kerül semmibe!
2011. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/131 A kérdező kommentje:
A munkaügyiből köteles vagy kijelentkezni legkésőbb a szerződés hatályba lépése előtt 1 nappal. Ezt nem a munkaadónak kell intézni, hanem a munkavállalónak. A párom is kijelentkezett május 31-el, mivel június 1-től vagyunk felvéve. Hát én örülök, ha egyáltalán kapunk majd melót, nem fogom követelni a pénzt arról az 1-2 hétről, ha nem is dolgoztam, persze ha nem adnak munkát egyáltalán, vagy ha a melóért se fognak fizetni, akkor más a téma...
2011. jún. 7. 19:14
 85/131 A kérdező kommentje:
Azért a jogi dolgokkal várjunk már 15-éig, mert ha most itt bárki is jelentgeti őket, akkor lehet, hogy senki nem fog 15-én kimenni, ezt addig már nem kéne elcseszni, várjunk még picit, hátha összejön a munka.
2011. jún. 7. 19:16
 86/131 anonim ***** válasza:
tisztelt kérdező nem gondolod hogy a 15.ei munkakezdés előtt 7 nappal nem tudja 1 cég mikor kell kezdeni?ahhoz hogy tudj kezdeni,ki kell jutni,buszt rendelni kell,aszlovákok után rendbe tenni a szállást,kint szervezni amunkát ez nem 7 napos szervezést igényel,hidd el a németek ettől precizebbek,ott sokkal komolyabb a melosok jogai.én szerintem is várni kell azért még pár napot a jogi lépésekkel,de sajnos ezt szüli az info hiánya.
2011. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/131 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már a kötözködést, nem mondtam, hogy nem kéne már tudniuk, hogy mikor utazunk, csak azt, hogy MÉG nem érdemes feljelentgetni, mert lehet, hogy azon múlna, hogy megyünk-e egyáltalán. Ha nem történik semmi 15-ig, akkor már tényleg lépni kell vmit. Nyilván én is tiszta ideg vagyok emiatt, hogy nem mondanak semmit...
2011. jún. 7. 22:09
 88/131 anonim ***** válasza:
bocsánat ha kötözködésnek vetted,nem azért irtam de sajnos ezek a tények ,én is lassan idegbeteg leszek,már 1 honapja ülök itthon és várom a hireket,amit csak egymástol tudhatunk,mert a cég nem informál semmiről.
2011. jún. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/131 gyér ***** válasza:
csak az a furcsa mikor mondták hogy 1-én kezdünk akkor nem tudták hogy a szlovákoknak mikor jár le?? szerintetek ez szervezés?? most majd 15-én mondják hogy mégis csak 20-án jár le nekik?? aztán majd 25-én?? vagy mi?? majd kiváncsi leszek hányan jelentik fel!! nemtudom aki találkozott attilával valaki kinézte belőle hogy millioi vannak?? ugyanis ha számolgatunk a busz kifele nem olcso 60 ember szállását gondolom előre egy honappal ki kell fizetni azt igérte első honapban hetente ad fizetést azt zsebből kell neki mert egy nagycég nemfog neki hetente pézt utalgatni számoljátok ki 6
2011. jún. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/131 gyér ***** válasza:
60 emberre mennyi a vhavi pénz.kb 70000euro 18000000ft meg a busz meg a szállás mondjuk hogy 20000000ft
2011. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!