Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Utazik valaki Németországba...

Utazik valaki Németországba húsüzemi munkára a Respect Gold Kft-n keresztül? Tapasztalatokat, hasznos infókat várok!

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 14:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/131 anonim ***** válasza:
Vagy ő is Attila embere!!!! :)
2011. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/131 A kérdező kommentje:
Hát azon tudnék vitatkozni, hogy ki a naiv. Én se bízok senkiben, de nem gyártom az összeesküvés elméleteket, mint ti, kedves negatív hozzászólók. Nem azért tettem fel a kérdést, hogy lehúzós válaszokat kapjak. Egyszerűen nem találgatok, ha nem tudok vmit biztosan. Én is csak akkor nyugszom meg, ha már kint vagyunk és megkapjuk az első fizetésünket, és annyit, amennyit ígértek. De annyira utálom már, hogy akármilyen témában minden fórumon elöjönnek a nagy pesszimista emberek, és elveszik az ember életkedvét is. Szerintem ahhoz, hogy az ember elérje a céljait, szükség van arra, hogy vmilyen szinten bizakodjon, a magyarok többsége azért nem viszi semmire az életben, mert nem hisznek semmiben. Ez esetben is akinek van egy csöpp esze, folyamatosan keresgél más munkát is, ugyanakkor egy lehetőségnek félreteszi ezt is, és ha indulásig nem jön össze más meló, akkor megpróbálni ezt, feltéve, ha lesz belőle vmi.
2011. jún. 3. 12:42
 53/131 anonim ***** válasza:
igazad van kérdező,tul pesszimisták az emberek,de,ha te mindent megteszel hogy kijuss,mert muszáj,el mész érdeklődsz,szerződést kötsz,megállapodol amunkaadóddal,készülsz a 28-dik kiutazásra,és csak vársz a hivásra,vársz és vársz de nem hiv senki és azóta sem,tudsz semmit,csak a kollegák,sejtéseit,akkor nem korrektebb 1kör sms?amunkaadodtol?szerintem igy lenne korrekt.vagy nem?
2011. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/131 A kérdező kommentje:
Igen, így lenne korrekt, de nem várok csodákat a mai világban. Szerintem úgy vannak vele, hogy érdeklődjön a hülye paraszt, ha fontos neki a munka. Ezzel csak az a baj, hogy sokszor el se lehet őket érni, de az is lehetséges, amit ők állítanak, hogy nem akar ígérgetni, amíg ő maga sem tud biztosat. Mondjuk attól még igazán írhatna, hogy bocs, de még várni kell bizonytalan ideig.
2011. jún. 3. 14:34
 55/131 anonim ***** válasza:
igen ő mondta 28-29.-én indulás elsejétől meló ha valami közbejön neki kell szolni mindenkinek,és ha akkor nem akkor mi akövetkező időpont vagy lesz-meló vagy sem,én azt hiszem a korrekt tájékoztatás jobb bárminél.
2011. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/131 anonim ***** válasza:
Így van, szólhatna! Vagy esetleg a Piroska, aki meg van jelölve a szerződésben, hogy mindenben eljárhat helyette, annak adhatna egy elérhetőségét, hogyha ő nincs is itthon, akkor valakitől lehessen kérdezni! Ebbe bele lehet zavarodni!
2011. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/131 anonim ***** válasza:
Nagy lett a csend! Tényleg mindenki feszülten várja a fejleményeket. Holnap szerintetek lehet már hívni, vagy várjak még a megszokott kérdéssel?????
2011. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/131 anonim válasza:
Sziasztok!Minket pénteken hívtak a tb-től,mert tesómnak a cég igényelte meg a nemzetközi tb kártyát,mikor voltunk aláírni a szerződést.Gondolom,ha csak átverés lenne,nem igényelték volna meg ők a kártyát.Reméljük 15-én indulunk.
2011. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/131 anonim ***** válasza:
aki kérte szerintem mindenki a cégre bizták az eus kártya igénylést,de engem még nem hivott senki ez ügyben,probáljátok hivni Attilát hátha van tuti időpont,írjátok ha sikerül valamit megtudni.
2011. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/131 anonim ***** válasza:

Igen engemet Március óta hiteget és én a munkahelyemet is fel adtam a bizonytalanért . Mivel azt mondta ,hogy mi április 10-én megyünk Svájcba !!!!!

Most a Hamburgi ki menetelt is tutira mondta és én megint hittem neki . Ősze pakoltam és be vásároltam . Igen most várom a csodát ! És azon gondolkodom ,hogy a nagy semmiből hogyan tudom ki fizetni a számlákat . Mivel ,hogy semmi jövedelmem nincs !!!!!!

2011. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!