Kezdőoldal » Utazás » Európa » London belvárosa tényleg tele...

London belvárosa tényleg tele van szupersportkocsikkal?

Figyelt kérdés

Több Youtube felhasználót láttam már, aki sok videót készít szupersportkocsikról, szerintem London belvárosában.

(link: http://www.youtube.com/user/marchettino#p/c/1672FE3E899028A3..

Tényleg igaz, hogy London tele van szupersportkocsikkal?


2011. okt. 13. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem leginkább nyáron jó idöben jellemzö, de nem csak Londonra hanem az összes olyan nagyvárosra ami a pénznek is központja. Pl New York, London, Frankfurt. ezek a városok olyan neves óriási irodáknak, bankközpontoknak ad helyet ami tele van a nagyon gazdag emberekkel is.


pl én Frankfurt mellett lakom és sokszor megyünk be Frankfurtba. Egy belvárosi parkolóban állunk meg és a barátaim otthonrol mindig nagy szemekkel néznek hogy tele van jobbnál jobb autókkal.

2011. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor tuti, hogy elmegyek egyszer nyáron Londonba. Már csak ezért is megérné nekem :D
2011. okt. 14. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Londonban élek, valóban rengeteg a luxusautó a belvárosban, de az utakon többségben azért a jellegzetes taxik (itt cab-nek hívják) és az emeletes buszok vannak. Úgymond olcsóbb autók azért nincsenek, mert behajtási díj van (congestion charge), amit az átlag londoni ugyan meg tudna fizetni (bár nem olcsó), de minek, ha úgyis a dugóban állna a kocsijával, amit a buszon is megtehet sokkal kevesebb pénzért. A belvárosban lakók pedig nem az átlagot erősítik, nekik alap a menő kocsi.
2011. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és persze én sima luxusautókra gondoltam, sportkocsik azért nincsenek minden sarkon, de azért nem nehéz találni azt sem :)
2011. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!