Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ezeken kívül miket vigyek...

Ezeken kívül miket vigyek magammal vidékre? SOS

Figyelt kérdés

Szerdától péntekig ott leszünk vmi rokonokál a világ végén,nem tudom,hogy miket kéne vinnem,hogy túléljem :S

Eddig ezek vannak,amiket tuti viszek:


-netbook+mobilnet,mert szerintem a wifi-t még ott hírből sem ismerik...:/

-iPhone,iPod,iPad

-6 külső pótakku a fent említettekhez+töltők

-2 csomag törlőkendő

-2 fertőtlenítő gél

-papírzsepik

-tusfürdő,sampon,hajbalzsam,testápoló,testpermet,krémek

-körömlakklemosó,vatta,körömlakkok(ha unatkozok kifestem mindig a körmömet)

-kispárnák,maci

-sminkcuccok

-sminklemosó

-hajszárító

-hajsimító

-fésű,hajkefe

-a kardigán

-2 farmer

-2 póló

-3 ing(elég sokszor átöltözök 1 nap...)

-fehérneműk

-pizsama

-papucs

-zoknik

-parfümök



Szerintetek még miket vigyek?


Eddig életemben egyszer voltam ott pár órát,akkor azt hittem,hogy ott halok meg kb,semmit nem lehet csinálni,nincsenek normális boltok és az unokatestvérem tiszta gáz,már az is irritál,ha meglátom.



Szóval ennyi szerintetek elég lesz vagy még miket pakoljak majd be?


2011. dec. 18. 09:12
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

09:37

Semmi gond,vigasztal a tudat,hogy legalább a "látszik" szót letudom írni helyesen *.*



De amúgy látom,hogy egyeseknek nem nagyon megy a válaszadás,ezért leírom megint,hogy megértsétek,oké? :)



NEM ÉRDEKEL,hogy mit gondoltok.

Attól mert szidtok,nekem nem lesz rosszabb se a kedvem,se az életem,csak jót mosolygok azon,hogy egyesek mennyire primitívek.

Csak pár NORMÁLIS VÁLASZT szeretnék kapni,akiknek ez nem megy,azok NE írjanak,légyszi.


Köszönöm a megértéseteket!

2011. dec. 18. 09:46
 22/48 anonim válasza:
Pedig,ha olvasnál néha napján,akkor nem lennél ilyen...undorítóan szűklátókörű,buta,együgyű stb. Én nem ítélem meg az embereket elsőre általában,de...
2011. dec. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim válasza:
Normális választ akarsz? Tegyél fel normális kérdést. Amiket itt felsoroltál...fölösleges dolgok többnyire. És különben is,te tudod,hogy mire van szükséged,ha neked internet kell,akkor vigyél internetet... Ezért nem kell zsibbasztani mások agyát.
2011. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés kamu. Legalább kicsit hihetőbben csináld. Oké van ipad, de minek van ipodod és iphoneod is? Na és miért használod mindkettőt, mikor az iphone magába foglalja az ipodot? Fogalmad nincs a témáról. Legalább olyan telefont írj amit ismersz vagy olvass utána, hogy hiteles legyen. Hat külső pótakku szerdától-péntekig + töltő? Istenem de bénán tolod:D
2011. dec. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

Miért 09:57,van valami törvény,hogy az embernek nem lehet iPodja és iPhoneja egyszerre ? :)


Amúgy az iPodot hamarabb kaptam és azt is használom néha-néha,pl utazásoknál,hogy ne merüljön annyira az iPhone,de nem értem,hogy miért is magyarázkodom neked...:/

Azért viszek ennyi mindent,nehogy lemerüljön valamelyik...

Elhiszem,hogy nehéz megérteni másokat,de azért próbáld meg,rendben? :)



De látom,itt tényleg nem megy a válaszadás,nem is értem,hogy mit vártam...Talán azt,hogy esetleg leírja valaki,hogy hiányzik-e valami a listáról,de ááááh,itt csak a másikat lehet ócsárolni.


Mindegy is,majd akkor megoldom,mivel itt segítséget nem fogok kapni szerintem.

2011. dec. 18. 10:12
 26/48 anonim ***** válasza:
szerda,csütörtök,péntek. Nem tudom, hogy iphone 4s-ed van, vagy 3, mert ha három akkor is bír egy napot, de legalább 18 órát, a 4-nél megoldották, hogy sokkal tovább bírja az aksi. Csak mondom, hogy legközelebb hihetőbb legyen a meséd. Na és miért hallgatsz ipodon zenét, mikor ott a töltő? Vagy nincs konnektor? Ja kitalálom, nincs áram a házban:D Akkor még mindig ott az usb-s megoldás.
2011. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked még szükséged van a saját kispárnádra és a macidra ahhoz, hogy el tudj aludni, akkor a csomagolás többi részét hagyd a mamidra.

Szólj neki, hogy gumicsizmát és esőkabátot (=pufajkát) ne felejtse el bepakolni, nálunk napok óta esik az eső éjjel-nappal, divatcipőben nem fogsz tudni közlekedni! :)))

2011. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Szájkosarat mindenképp vigyél, ugatni abban is tudsz, de legalább nem harapsz. Így is szerencséjük lesz a rokonoknak ha nem vesznek meg míg ott leszel. :)
2011. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

Áram sincs hogy ennyi akku kell? :O

Merre van ez a hely? :D

2011. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Látom készülsz rendesen, de nem elég információt gyűjtöttél. A töltőkkel semmire se mész, nincs hová duggatni. Falun, kisvárosban nincs vezetékes ára, se víz. Vigyél egy aggregátort is a töltők, hajszárító, hajvasaló, sütő, stb eszközökhöz. Természetesen hozzá való üzemanyaggal, mivel kukorica csutkával, gazdagabbaknál rőzsével tüzelnek, bálnaolajjal világítanak. A vezetékes víz hiánya miatt felesleges az a sok tisztítószer. 3-4 marmonkanna vizet feltétlen vigyél magaddal, inni szerintem nem tudsz gémeskútból, állatok itatójához meg kell küzdeni a marhákkal is. Mobilnet, iPhone felesleges, infrastruktúra hiányában füstjelekkel kommunikálnak, ahogy a TV reklámban is láthatod "jó a segged mari!" meg hasonlókat kiabálnak hegyekben yetik között. Alföldön hegyek hiányában keresnek egy magasabb fát, onnan is lehet ordítani. Fehérneműt kár vinned, úgyse érzik a szagokat, hiszen évekig nem mosnak kezet sem. Végül gumicsizmát, talicskát ajánlott vinni, mással a sok felszerelést nem tudod szállítani, utak sincsenek, csak sár, meg szántóföldek.
2011. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!