Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ezeken kívül miket vigyek...

Ezeken kívül miket vigyek magammal vidékre? SOS

Figyelt kérdés

Szerdától péntekig ott leszünk vmi rokonokál a világ végén,nem tudom,hogy miket kéne vinnem,hogy túléljem :S

Eddig ezek vannak,amiket tuti viszek:


-netbook+mobilnet,mert szerintem a wifi-t még ott hírből sem ismerik...:/

-iPhone,iPod,iPad

-6 külső pótakku a fent említettekhez+töltők

-2 csomag törlőkendő

-2 fertőtlenítő gél

-papírzsepik

-tusfürdő,sampon,hajbalzsam,testápoló,testpermet,krémek

-körömlakklemosó,vatta,körömlakkok(ha unatkozok kifestem mindig a körmömet)

-kispárnák,maci

-sminkcuccok

-sminklemosó

-hajszárító

-hajsimító

-fésű,hajkefe

-a kardigán

-2 farmer

-2 póló

-3 ing(elég sokszor átöltözök 1 nap...)

-fehérneműk

-pizsama

-papucs

-zoknik

-parfümök



Szerintetek még miket vigyek?


Eddig életemben egyszer voltam ott pár órát,akkor azt hittem,hogy ott halok meg kb,semmit nem lehet csinálni,nincsenek normális boltok és az unokatestvérem tiszta gáz,már az is irritál,ha meglátom.



Szóval ennyi szerintetek elég lesz vagy még miket pakoljak majd be?


2011. dec. 18. 09:12
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
elmondanád,hogy mi a f@szért van netbookod meg ipadod is egyszerre? meg iphone és ipod minek egyszerre? iphone-on is ugyanazt lehet csinálni mint az ipodon és még sokkal többet. na mind1,a lényeg,hogy te vagy csak viccből tetted fel a kérdést hogy mi aztán hú de irigyek legyünk rád vagy pedig egy elkényeztetett kis ribanc vagy,inkább menj és csináld amihez értesz(remélem tudod mire gondolok)
2011. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Aranyosak vtok, össze is jöhetnétek, utlsó meg te :D
2011. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:

Mivel a kérdező bevallása szerint gyerek, túl szigorúan ítélitek meg. Hogy ilyen pic.sogó kis hülye,arról a szülei tehetnek, akik minden fölösleges szart megvesznek neki. De mondjuk két éve beszélgettek vele utoljára.

Mindegy, hogy a kérdésfeltevő valóban ő, vagy troll, való igaz, hogy a 9-es szakiskolás lányok kb. 10%-a nagyon hasonló kérdést tenne fel. Hosszú évek tapasztalata, tanárként. Hihetetlen primitívség uralkodik, és terjed a fiatalok közt, ennek az országnak 40 éven belül vége.

2011. dec. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
100%

Mindenkitől elnézést kérek a kérdező kérdéséért.


Kedves Lányom!


Kérlek dobj a Dunába minden kütyüt amit vettem Neked!

Hibáztam!

2012. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
100%
Öcsém!Te egy Panelban Lakó Párizsi zabáló kényesfejű,testű Fejáátszós patkány vagy!
2012. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:

off

Na, EZ AZ! Erről beszéltem, két válasszal ezelőtt.

A 60-as IQ-val megírt, a nyelvtan elemi szabályait tasposó sikhülye válsz 100 %-ban hasznos, tehát aki ezt olvasta azt átjárta a kielégülés értzete, hogy... igen, ez az a válasz ami a kérdésre való.

Ha valaki ezután elovassa a kérdést is,joggal oszthatja aggodalmamat, és 40 éves jóslatomat, mely szerint e- helyütt, akkor nagy részben szétivott agyú, csorgó nyálú idióták fognak ténferegni, akiket néhány száz öreg katonából álló junta, vagy ENSZ békefenntartók terelgetnek- mert látom, hogy hol tartanak akik pl. 10 éve "érettségitek"- értsd- lettek kitoloncolva az iskolából.

2012. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Azt a rohadt! És 4 év múlva ennek a szutyoknak ugyanannyit fog érni a szavazata, mint az enyém... :-S
2012. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Vigyél engem:))
2012. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!