Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elutazunk vidékre, ott mit...

Elutazunk vidékre, ott mit egyek, hogy betartsam a diétát? Mit vegyek, mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Tapasztalat ,hogy minden nyaraláskor elrontom a diétát ... ! Most nem szeretném ,hogy ez megtörténjen ,hogy csináljam ?
2010. júl. 31. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
úgy mondod mintha vidéken nem lehetne megkapni amit pesten,és csak szalonna meg kolbász lenne a menü minden nap.miért kéne vinni kaját?az,hogy SOSEM tudod betartani a diétát semmi köze a vidékhez,nyaraláshoz csak kifogás.vagy maradj otthon,vagy étkezz nyaraláskor is diétásan.ENNYI.
2010. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja ctrl+C, ctrl+V az első szövege ;)
2010. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segíteni ,akkor dugulj el !
2010. júl. 31. 12:46
 4/12 anonim ***** válasza:
én eldugulhatok,de te akkor is kövér maradsz ilyen hozzáállással!jó nyaralást,bye.
2010. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
neharagudj már én is vidéki vagyok és mégis tudok diétásan kajálni. sőt.. nekem nem boltból kell vennem az agyonsz*rozott gyümölcsöt, zöldséget hanem ingyé' terem :D annyi hogy itt nincs "biobolt", de amúgy a legtöbb dolgot ugyanúgy kapni
2010. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocs, mi vidéken az elmaradott középkorban élünk, azt se tudjuk, mi a diéta, csak szalonnát és hagymát zabálunk (mondjuk egy egészséges életmódba a szalonna simán belefér néha, ha sportol az ember)...amúgy nálunk még biobolt is van, meg tuskó....de ha felemelnéd a NAGY SEGGEDET rinyálás helyett és sportolni mennél valószínűleg nem lennél kövér
2010. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a vidéki koszttal ,de ez inkább egy tanya és ott nincs szinte semmi .... Köszi a segítséget ....
2010. júl. 31. 12:53
 8/12 anonim ***** válasza:
a tanyán kimész aztán futsz 3-4 km-t vagy segítesz kiganézni az állatokat, rögtön égeted a kalóriákat
2010. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tanya? Van elhagyatott út, lehet menni futni, tekerni. Van kert vagy nektek, vagy szomszédnak, lehet felszedni/kérni zöldséget. Talán van villany, van hűtő, ha nincs kert, van hűtőtáska, lehet vinni zöldséget. Fák vannak, lehet szedni gyümölcsöt. Ráadásul ha van grill vagy vmi tűzrakóhely, még fel is dobhatod. Napi egy szelet fehér kenyérbe pedig nem halsz bele, mert teljes kiőrlésű falvakban tényleg ritkaság, de ha az kell, lehet vinni azt is, fagyasztója talán minden hűtőnek van, így eláll. Ja, és nem úgy kellene hozzáállni, hog yúgyis el fogom rontani a diétát, hanem úgy, hogy idén tényleg meg fogom csinálni.
2010. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy tanyán mindig van munka - kerti munka, fűnyírás, takarítás, stb, be lehet segíteni, addig is mozogsz. Előző voltam.
2010. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!