Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan kezdjek neki egy...

Hogyan kezdjek neki egy nyaralás megszervezéséhez önállóan? Görögbe szeretnénk menni pár baráttal, autóval, Pargat néztem ki, nagyon szép helynek tűnik. Nem utazási irodán keresztül szeretnénk menni. Mennyibe kerül mindennel együtt?

Figyelt kérdés
Hol fogjak hozzá a szervezésnek? Ez lenne az első "önálló" nyaralásunk. :) 23/L

2013. jún. 5. 00:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és kell útlevél vagy elég a személyi is?
2013. jún. 5. 01:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Beütöd googlebe, hogy parga greece apartments, megkeresed azt, ami tetszik és jókat is véleményeznek róla és lefoglalod a neked tetsző szabad időpontra. Mivel autóval mentek mást nem igazán kell előre tenned. Személyivel lehet menni Szerbián és Macedónián át is, szóval az se gond.
2013. jún. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Èn mindenképpen bemennék irodába is mert az ajánlat kérés, vagy katalógus nem kerül semmibe sem.

Önálló utazással akartok menni azt mondjad, és kérdés mekkora összeget akartok költeni.


Hotel vagy apartman, mindent ti akartok fözni vagy legyen reggeli vagy félpanzió.

Neten nézegesd a sallásokat, ha beszélsz más nyeveket akkor más keresökbe is keressed. Lehet, hogy a legjobb ajánlatot utazási irodán keresztül találod.

2013. jún. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a legegyszerűbb, ha keresel valami olcsó, de szép, igényes apartmant. És lefoglalod annyi főre és akkorra amikor akarod.


Innentől kezdve csak benzin kell a kocsiba, személyi meg egy térkép/GPS meg egy jó útikönyv.


Az apartman azért a leggazdaságosabb megoldás, mert akkor jössz-mész, amikor akarsz, bolt mindenütt van, nyilván fogtok étteremben is enni, de gondolom nem minden alkalommal, akkor ott összedobtok valamit, nem vagytok kötve időben sem az étkezések idejéhez.


Mi a családdal mindig apartmanba megyünk nyaralni, és kb. ennyi előkészületet igényelnek az utazásaink, hogy azt lefoglaljuk. Nagyjából tájékozódunk a közlekedésről az adott helyen, ahova megyünk (pl. Prágában sokkal olcsóbb és gyorsabb volt tömegközlekedni mint benzin+parkolás), meg kinézünk egy pár helyet, amit majd meglátogatunk, aztán ennyi.

2013. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Parga gyönyörű. :) Mi tavaly voltunk 15 éj/16napra, imádtam. :)

Viszont a többi szárazföldi görög üdülőhelyhez képest drágább, átmentünk Korfura, még az ottani árakat is olcsóbbnak találtuk, így kalkulálj. Egyedül azt hiszem, Kefalóniában voltak borsosabbak az árak.

Mi minden nap étteremben vacsoráztunk (reggelire péksüti, ebédre gyros/souvlaki/ilyesmik), és így azért nem mondanám, hogy olcsónak nevezhető volt. Én mindenképpen elgondolkodnék félpanzión!

2013. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Olimpic Beach. Csak ajánlani tudom. Közel a tenger, az éjszakai élet csodás és nagyobb város is kb. 15 perc autóút.
2014. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!