Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kb. hány hétre érdemes menni...

Kb. hány hétre érdemes menni külföldre, hogy azért legyen értelme is nyelvtanulás szempontjából?

Figyelt kérdés
Összegyűlt egy kis pénzem és gondoltam a nyelvtanulásra fordítanám, Máltára szeretnék kiutazni angol tanulás céljából csak azt nem tudom mennyi idő lenne az ami már "megérné". Elég kezdő vagyok de azért nem teljesen. Célom az lenne hogy már azért tudjak beszélgetni és a nyelvtannal is boldoguljak nagyjából :) Köszi a válaszokat és bocsi ha hosszú lett.
2013. ápr. 8. 18:39
 1/1 anonim válasza:
Esetleg Nagy-Britanniában nem gondolkodsz angol tanulás okán? Szerintem a min. 2, de inkább 4 hét, ami már hasznos tud lenni. A legjobb az, ha nincs Veled senki magyar anyanyelvű, h teljesen Magadra legyél utalva. Ilyenkor a leggyorsabb a tanulási folyamat. A kényszer Nagy Úr! :)
2013. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!