Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Utitárs kereső oldalt ismertek...

Utitárs kereső oldalt ismertek? Ahol tényleg indulni akarók is vannak és nem csak gondolatban mennének.

Figyelt kérdés

Még csak tervezem, de biztos hogy menni fogok. Június-július körüli indulással egy 8-9 ezer km-es útra. Főként gyalog illetve stoppal (lehetőleg pénz nélkül, mert elegem van belőle), ezért már most elkezdek edzeni, hogy ne fulladjak le az első két lépés után. Egyedül is elindulok, de jobb lenne társasággal. Viszont lehet hogy nem jönnék vissza...

Van erre valami ötletetek?



2015. okt. 11. 21:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Bár én szívesen mennék veled,de nem lehet :/ de neked sok sikert kívánok.Azon gondolkoztál,hogy indítasz e blogot vagy valamit az utadról? szívesen olvasnám :D
2015. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Pénz nélkül 8-9 ezer km-es útra...merész vállalkozás...Nem tudom, merre tervezel menni, de legalább biztosításod lesz arra az időre?

Engedd meg, hogy elmondjam a személyes véleményemet: szerintem kisebb falattal kellene kezdened, úgy mint pl. az El Camino. Ott is gyalog kell végigmenni, de ott legalább útközben vannak szállások, találkozhatsz másokkal...


Meg egy észrevétel: nem írtad, hogy merre mennél - akkor hogy akarsz társat szerezni? :-)

Azt se, hogy fiú vagy vagy lány? Bár az talán kevésbé fontos infó... :-)

2015. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Pénz nélkül még az El Caminora sem fog tudni elmenni. Mit eszik? Bogyókat?

Fel kellene már nőni.

2015. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Ja persze blogot fog írni. Pénz nélkül. Milyen? Falevélen?
2015. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
:D
2015. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Az El Camino-ra (ha már odáig eljutott vmivel :D) mehet pénz nélkül, mert ott be lehet állni a fogadó állomásokon önkéntesnek és akkor azért kap kaját.


De semmi pénzzel elindulni valóban nem szerencsés... Mi van akkor, ha nem találkozik jó szívű emberekkel - akkor 5 napig nem eszik? Jó, lehet vinni szárított kaját (instant tésztás leves, stb.), ami egy darabig elég - de 8-9 ezer km-re?

2015. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Fejtsd már ki bővebben mégis mi a terv?Mert nagyon kíváncsi lennék!!!
2015. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszok. Azért jó érzés hogy törődtök a túlélésem problematikájával. ;)


Azért nem írtam célt illetve kort/nemet, mert a kérdés arra irányul, hogy hol találok ilyen oldalt/blogot,/fórumot/bármit ahol vannak hasolnó tervet szövő emberek.


Lehetőleg pénz nélkül, többnyire hideg koszt de nyilván nem végig, hisz azt cipelni is kell... És igen, bízom a jó szándékú emberekben. Egyébként nem teljesen pénz nélkül kb 2-2.5M lenne az útra + a felszerelésre még 1. Tisztában vagyok a dolgokkal, nem egy világ elöl menekülő kamasz... Tudom, hogy még így se sok, de ezzel a háttérrel már neki vágok.

2015. okt. 12. 11:21
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
2,5 millió jelenti neked a pénz nélkült? Annyi pénzen én majdnem bejárom az egész Földet és nem stoppal.
2015. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

2-es,6-os lennék:


Hülye vagyok vagy hülye vagyok? :D

2,5 millió = pénz nélkül???? Na ebben a pillanatban zavarodtam meg :D Mentőt kérek, vigyenek a zárt osztályra :D


No, én meg azért nem írtam oldalt, mert útitársat talán itt is találhatsz - ha tudod, hogy hová, merre szeretnél menni... mert pl. Afrikába nem mennék Veled, de Európa simán belefér... Vagy Dél Amerika (mivel beszélek spanyolul) - bár oda gyalog elég nehéz eljutni :D

2015. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!