Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ti mit csináltok a helyemben?...

Ti mit csináltok a helyemben? Kaptam egy remek munkaajánlatot Londonba, de rettentően pánikom van a hosszú út gondolatától is, félek a hosszú úttól, félek az ismeretlentől is. Van még valaki hozzám hasonlóan?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném ezt a félelmet legyőzni, de már a gondolattól elborzongok, hogy annyira messze leszek hazámtól, és hogy olyan sokat fogok odáig utazni...

Akik már jártak így, hogyan győzték le ezt a " fóbiát" önkezüleg?

Előre is köszönöm a válaszokat.

25/L



2015. nov. 26. 01:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én 18 évesen is ki mertem menni pont azért mert szeretek és tudok is könnyen kialakítani új kapcsolatokat. Feltalálom magam helyzetekben és vonz ez az egész "ismeretlen" dolog. Ismerősöm is úgy volt mint te. Hamar haza is ment végül mert nagyon rosszul érezte magát kint.
2015. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!