Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Anglia melyik része a legélhet...

Anglia melyik része a legélhetőbb?

Figyelt kérdés

A közeljövőben tervezem, hogy kiköltözöm Angliába hosszútávra.Érdekelne, hogy szerintetek melyik részére érdemes mennem.Nem feltétlen munka szempontjából kérdezem, inkább arra lennék kíváncsi, hogy melyek azok a városok/tájegységek amik a legszebbek, legélhetőbbek minden szempontot figyelembe véve.Tudom, hogy ez inkább szubjektív dolog de érdekelne a véleményetek :)


ui. Olyanok kérem kíméljenek akik szerint maradnom kellene, mert ez a hazám stb.Mindenkinek joga van eldönteni, hogy mit kezd az életével, én pedig így döntöttem.Szóval a kérdés nem a "menjek/maradjak ?"-ra vonatkozik, hanem a "hová?"-ra :) Köszönöm!



2015. dec. 5. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Maradnod kellene mert ez a hazad.
2015. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Bárhova, ennél biztos csak jobb lehet. Amúgy én valami közép angliai kisvárosba mennék.
2015. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Közèp ès Dèl-Anglia bàrmely vàrosa.
2015. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Én Lancashire-ben lakom egy kis gyárvárosban már 8 éve. Ha tehetném, délebbre költöznék, legalább 2 órával lejjebb:D Szerintem túlságosan északon vagyunk. Nagyon szeles, alig van jó idő és nem is a legszebb. Persze erre is vannak szép helyek, de ha teheted, akkor alig költözz följebb Londonnál az időjárás miatt is. Engem itt legjobban az időjárás zavar, a városképet még elfogadom, de ezt az állandó szelet nehezen veszi be a gyomrom. A gyerekeink miatt is. Állandóan azt kell nekik mondanom, hogy nem mehetnek ki a játszóra, mert vagy esik az eső, vagy olyan szél fúj, hogy az én fejem is lefújja, nemhogy az 5 éves lányomét.

Anyagilag viszont előnyben vagyunk, mert erre olcsóbbak a lakások. Albérlet is olcsóbb, meg venni is olcsóbb, mint délen.

Én már nem költözök, mert így már két gyerekkel nehezebb lenne, meg aztán elég volt egyszer nekivágni a vak világnak.

2015. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Akkor ezek szerint Dél-Anglia talán a legmegfelelőbb, ami jó mert ahogy nézegettem igencsak az a legszebb rész, legalábbis számomra.
2015. dec. 7. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Bristolt és környékét mondanám. Viszonylag nagy város, de mégsem zsúfolt. London kocsival két óra, vonattal másfél. Közel vannak Devon és Cornwall csodálatos tájai, a tenger és Wales is. Van közvetlen repülőjárat Magyarországra, ha szeretnél rokont látogatni.
2016. jan. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!