Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Egy hajóútra legkésőbb mikor...

Egy hajóútra legkésőbb mikor lehet jelentkezni? (lenn)

Figyelt kérdés
Mondjuk egy all-inclusive MSC-s hajóútra, Észak-Közép és Dél-Amerika körül. Nem muszály, hogy mind a 3 kontinens legyen, csak ezek közül, és nagyjából 15 napos az út (10-en valahány napos). Egy ilyenre 1-2 hónappal előtte lehet jelentkezni, vagy mi a minimum? Köszönöm a válaszokat, ha valamit nem értetek, kérdezzetek!

2015. dec. 22. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van hely?
2015. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát például most még '16 nyarára nem is látok MSC-utakat, vagyis ha februárban látok meg egy jó utazást, és az ott van májusban is, akkor májusban is lehet a júliusira jelentkezni?
2015. dec. 22. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Elolvastad amit írtam?
2015. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én akkor jelentkeznék, amikor olcsó.

Nem tudom érted-e.

2015. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam, citromost, de nem igazán értettem a kérdőjeled...amúgy utolsó: amíg olcsó? Mert lehet, hogy az elején elkapkodják a jó helyeket, és aztán marad az olcsó. Vagy hogy érted, elmagyarázod, mert még nem szerveztem ilyet.
2015. dec. 22. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Last minute utak a hajótársaságoknál is előfordulnak. Mi volt, hogy 4 hónappal előre foglaltunk, máskor meg több mint 6-tal. Ahogy sikerül (időpont, ár, stb). Lm-nál bizonyos kabintípusok elfogyhatnak.

Msc-nél látni lehet már a 2016 nyári időpontokat. Sőt, 2017-es is van már. Van olyan hajójuk, ami az egész évben Közép-Amerikában van, délen a téli szezonban vannak inkább.

2015. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!