Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mernétek egyedül utazni?

Mernétek egyedül utazni?

Figyelt kérdés
20 éves fiatal egyetemista vagyok, és szeretnék utazni nem olyan messze csak ilyenekre gondolok hogy Bécs,Velence, Olaszország stb... csak az a baj sok barátom lemondja az utolsó pillanatban vagy nincs pénzük vagy nem érnek rá stb.. én ezt meg is értem. Elsőnek utazási iroda által tervezett útra mennék hogy ne érezzem magam annyira egyedül. Mi a véleményetek? Vagy ha van tapasztalat írjátok le milyen például egy utazási irodával való kirándulás :)

2018. febr. 2. 20:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Csak attól félek hogy magányosnak érezném magam :D nem lenne kihez szólni :D

igen kicsit félek is mert lány vagyok De most már bátrabban állok hozzá :)

2018. febr. 4. 20:00
 12/13 anonim ***** válasza:
42%

Egyedül fogod magad érezni... Komolyan.


Oké ... látni fogsz jó dolgokat, lesz pár menő történeted, de abban a pillanatban nagyon egyedül fogod érezni magad.


Amikor meglátsz egy gyönyörű történelmi jelentőségű épületet vagy valamit ami nagyon érdekel senkivel sem tudod megosztani ... max snapchatre vagy facebookra kirakni.


Csak akkor fogod jól érezni magad, ha rettentően jól bánsz az emberekkel vagy jól nézel ki.


Igen, van rá példa, hogy egyedül utazók teljesen idegen barátitársaságokhoz vagy pár helyihez csapódnak hozzá, de az ritka és veszélyes.


Nem éri meg. Szerintem minimum kell 1 ember melléd.

2018. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen sajnos nem az világ van már ami 50 évvel ezelőtt. Mesélték apáék is milyen volt igy stoppolni, úgy eljutni valahova, ma meg már fél az ember ha a városban este lelassít egy autó mellettem.


De egyetértek csak kell valaki :D nagyon könnyen barátkozok az angollal sincs gond :D de keresni fogom face-n ezeket a csoportokat. :) köszönöm a válaszokat

2018. febr. 7. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!