Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milánó tapasztalat?

Milánó tapasztalat?

Figyelt kérdés

Járt valaki közületek Milánóban aki tudna nekem válaszolni pár kérdésemre? 3 hétre megyek ki dolgozni(Erasmus) Kérdéseim a következők: Milyenek az árak az élelmiszerüzletekben? Milyen nagyobb üzletlánc van ott,hogy hívják? Veszélyes 18 éves lánynak estefele (nem hajnalban) egyedül mászkálni a városban? (pl.elütni az időt a metróig) Mi az amit feltétlenül érdemes megnézni? Kellemes pizzázót nem túl drága étlappal tudnátok ajánlani? Victoria Secret mennyire drága,vannak akciók(vagy voltak amikor ott jártatok?)? Mennyire beszélik az angol nyelvet? Vannak kis üzletek turisták számára ereklyék vásárlására?(egyszerű Milánós ékszerek,hűtőmágnes,mindenfajta dolog a város feliratával) Vagy úgy képzeljem el mint Londont?(hogy minden sarkon van ilyen) Migránsokkal esetleg tapasztalat? Mennyire rámenősek az olasz férfiak? ( azt mondták vigyázni kell velük) Olasz drogériát is szeretnék meglátogatni.

Ha egy kérdésemre is tudsz válaszolni,nagyon megköszönném.

18/L



2018. márc. 20. 18:20
 1/4 anonim válasza:
58%

az arak ugyanazok mint itt az elelmiszerboltokban, kicsivel talan magasabb es nehany termek joval magasabb mint peldaul a cigaretta , de nem cigizel akkor ez nem lesz gond


pizzeria, kavezo, ettermek sokkal dragabbak kb dupla annyi mint itt

egy pizza 10 euro +

egy capuccino 4-5euro

victoria secret erdekel most komolyan? szerintem ugyanaz az ara mint a repteren vagy barhol mashol

az angol nyelvet beszelnek de csak azok akik ebben dolgoznak (pl banking, orvosok, ugyvedek stb), fiatalok, idosek, bolti eladok nem igazan

migransok nincsennek

olasz ferfi.. szerintem felejtos

2018. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

"migránsok nincsenek"

Már hogy a fenébe ne lennének? A dóm környékén biztos vannak. Nekem feltett egy színes cérna karkötőt az egyik negró, aztán várta a zsetont. Elég morcosan nézett, amikor adtam neki 10 vagy 20 eurócentet. :D Ez mondjuk pár éve volt, de nem hiszem, hogy azóta mindegyik hazaköltözött.

2018. márc. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kedves utolsónak van igaza, velünk is ugyanez történt . Ja és, egy cérnaosztogatós pasashoz hasonló férfi odajött, és két maréknyi morzsolt kukoricát rakott a kezembe, hirtelen azt sem tudtam mi történik velem, majd mikor megkérdeztem, hogy ez mégis mi, akkor csak felnyújtotta a kezem, hogy azok a szaros galambok jöjjenek a kezemből enni... ezután benyújtotta a számlát, 15 eurót kért a mocsok azért a néhány szem kukoricáért.... mi adtunk neki neki néhány centet, és ott hagytuk. :D
2018. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kint éltek?

Dolgoztok vagy tanultok? Milyen területen vagy szakon?


Megélhetés szempontjából milyennek tartjátok?

2019. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!