Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szerintetek hova menjek idén...

Szerintetek hova menjek idén nyaralni?

Figyelt kérdés

A jelöltek: Mallorca, Kanári-szigetek, Rodosz, Kréta, Ciprus.


Nekem elsősorban Mallorca tetszik, de azt mondják, hogy sajnos elég hideg a tenger. Kb. 25 fokos, míg pl. Cipruson már 29.

Viszont Mallorca jobban tetszik, de azért szeretnék a tengerben is lenni. De 25 fok az nekem is hideg.

Még a hidegebb uszodákba n is 28-30 fokos a mélyvíz és fázok benne. Viszont az se lenne jó, ha 40 fok lenne a parton, mert megbolondulok.



2018. jún. 7. 11:49
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Aha....tehát az egyik hely túl meleg,a másikon túl hideg a 25fokos víz...stb...ilyen kvalitásokkal inkább maradj otthon nehogy aztán a helyszínen majd azzal kelljen szembesülnöd,hogy a tenger meg túl nedves.......
2018. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Víz hömérséklete sok sok mindentöl függ.

Sekély víz, vagy mély, nagyhullámos vagy nincs igazán csendes idöben hullám.

Tavasz nyár vagy ösz?


Mi tavaly Oktober közepén voltunk Tenerifén és a víz nagy hullámok(atlanti oceán) mellett is olyan meleg volt mint a levegö kb 28 fok... Hihetetlen jó volt.

Èn is fázos vagyok és pl Májusban Fuerteventuránál ezért nem mentem bele a vízbe, mert nekem 21 fok hideg volt.


Viszont a legjobb a trópusi országokban sekély vízben...

2018. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érdekes lehetett az október közepei 28 fokos víz, mert még a legmelegebb időben is csak 24.6 fok volt. Az volt a max. De sajnos még augusztusban is gyakorlatilag "fagyos" a víz, mert 25 foknál még soha nem volt melegebb. Miközben a parton könnyen 40 fok is lehet.
2018. jún. 7. 13:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan helyet keresek, ahol viszonylag meleg a víz, de nincs a parton izzasztó hőség.
2018. jún. 7. 13:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ne legyen negyven fok, de a tenger 30... ez neked nem ellentmondásos egy cseppet? :D
2018. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De te szimplán kötekedő hülye vagy.


Ennyi ésszel az országból ne tedd ki a lábadat.


Piran pl. szeptemberben 28 fok körüli a tenger, tessék.

2018. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi most jöttünk haza Ciprusról. Szerintem felejtsd el a kritériumaidat.

A nyaralásunk alatt szinte végig 28-30 fok volt, amit az ember minimum 4-5-tel többnek érez. Magas a páratartalom, így olykor majd meg döglöttünk. A víz közelsem meleg 24-5 fok lehet talán, de baromi jól esik a hűsítő csobbanás, pedig én is fázós vagyok.

Imádtam.

El kell hogy keserítselek elég sok közkedvelt tengerparton jártam nyaralni Európában már, szinte mindenhol baromi forró az idő nyáron, amit a parti fuvallat enyhít egy kicsit. A vozet pedig soha sehol nem éreztem melegnek.

Ha azt szeretnéd, hogy a parton hűvös legyen, a víz meg meleg, akkor gyógyfürdőbe kell menni... ősszel.

2018. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindegyiken jártam, a kritériumaidnak Kréta felel meg. Jó nyaralást!
2018. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nagyon ajánlom neked a Szónyogvárosi egyes lakótelep. Jó szagok, fehér füst mindenhol, szemét az csak elszórva van (kb mnden cm-re jut 1 tonna szemét). Jah, és csillagokból vagyunk :)
2018. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!