Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen kifejezések az alapok...

Milyen kifejezések az alapok egy külföldi koncertre? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval.. Megyek egy koncertre, ahol külföldi előadók lesznek. VIPbe megyek, tehát beszélninis tudok velük. 7 éve tanulok angolt, de nem vagyok profi benne, ezért segítségeteket szeretném kérni, hogy melyek azok az alap kifejezések/mondatok, amelyeket tudjak?

(Pl.: Készíthetnénk egy szelfit? Aláírnád ezt nekem? Stb..) elég magyarul is, csak legyen.. 😂❤



2019. ápr. 28. 14:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Az énekesek 18 és 20 évesek. Az A38 hajón lesz a koncert.
2019. ápr. 28. 14:53
 2/3 Csillámpörkölt válasza:
Jajj imádtam azt a koncertet. Bocsi hogy már iszonyat rég volt és most válaszolok. De "can you take a selfie?" asszem ez igy jo. De megszeretném kérdezni hogy hogy érezted magad? 🥺
2019. nov. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uh hát röviden imádtam. Azóta túl vagyok a második BaM koncertemen is. Mindkettő felejthetetlen számomra. Rengeteg új barátot szereztem. Leo a szerelmem xd Szoval marcius gyere ram 😂💜💜
2019. nov. 23. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!