Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 1 millió forintból 2 ember...

1 millió forintból 2 ember egy 4 éjszakás Las Vegasi kiruccanásra el tud menni anélkül, hogy nagyon vissza kellene a költekezést fogni? A barátnőmet vinném ki idén karácsonykor egy kis meglepire.

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 21:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne dolj be a keresooldalak csabitasanak, amikor 20-30 dollaros szallodai szobakat mutat. Ebben az arban nincs benne a "resort fee", ami 30-35+ dollar is lehet per ejszaka. Plusz egyeb adok, es mindjart 100 dollar egy ejszaka egy olyan szallodaban, amit 20 dollaron reklamoztak.

Berauto Vegasba nem kell, ha fiatalok vagytok az egesz Strip-et bejarhatjatok gyalog, de van Uber, Lyft meg taxi is (Uber appet a telora toltsd le es kell hozza egy bankkartyat kapcsolni).

Meg mindig talalhatsz olyan hotelt vegasban, ahol ingyenes a parkolas (Circus-Circus, SLS, Stratosphere (ha itt szalltok meg, akkor a toronyba ingyenes a belepo), Treasure Island, The Venetian and the Palazzo, Wynn, meg valszeg van meg, guglizz ra)

Viszont berauto szukseges hogy megnezzetek a Hoover gatat, amit kar lenne kihagyni ha mar ott vagytok a kozelben. Sot en egy napot a Grand Canyonra is raszannek. Szomszedos allamban elek, nagyon sokszor jartam Vegasban es csak megerositeni tudom az elottem szolokat, Vegasra 1 nap/1 esti seta pont eleg!

2019. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Karacsonykor nagyon dragak a repjegyek.

Egy atlagos napon, nem nyaron es nem is karacsonykor kerul a repulojegy olyan 250-300 ezer forintba fejenkent, tehat fel millioval siman szamolhatsz csak a repulesre.

Neccesen de talan eleg

2019. okt. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

atkuldtem privat uzenetben is mert itt a rendszer ilyen crazy modon darabolja szet a link-et


Ha gondod van vele "google" Las Vegas trips or vacation es megtalalod a repulout/szalloda kombinaciokat 1000-1700 dollar kozotti arakon.

Ez olcsonak tunik, viszont szamits arra hogy a szerencsejatekozasra sok penz el tud menni ha nem tudjatok magatokat visszafogni

2019. okt. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!