Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ba utazáskor mennyire...

USA-ba utazáskor mennyire nezik a Londoni repteren szigorúan a meglevő gyógyszereket? (Vennyel kapható gyógyszert elfogadnak orvosi recept nelkül? ) (3-4 hónapra mennek oda)

Figyelt kérdés

Pl; Eddig csak Európában utaztam, volt már nem uniós is, soha nem kellett igazolni, hogy miert van nálam gyógyszer, de ha kellett volna tudtam volna bizonyitani azt, hogy csak annyi van nálam ami saját használatra eleg


3-4 hónapra kb 150-200 szem gyógyszer (ami kb 5-6 doboz gyógyszer) felvihető orvosi recept nelkül? Csak az erdekel akinek volt hasonló tapasztalata


Es ha igen, jól sejtem, hogy akár kezi poggyászban is vihetem?


köszi szepen!


2019. dec. 30. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
USAban elek. Szuleim evente-masfel evente egyszer meglatogatnak. Idosek, mindketto szed gyogyszereket. Apu szivgyogyszereket is, anyu vernyomascsokkentot meg valami mast. Mikor jonnek mindig 2-2.5 honapra jonnek es hoznak magukkal elegendo gyogyszert. Kepzelheted 2 idos ember hany szem bogyot hoz magaval. Eddig egyetlen egyszer sem neztek ra, hogy mit hoznak es miert. Anyu mindig ugy csomagol hogy 1 heti adag bogyot a kezibe tesz, a tobbit pedig a feladott borondbe. Ha esetleg utazasnal a borond elkallodik, legyen naluk elegendo a keziben. Receptet sose hoznak.
2019. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi!


Igazából azért merül fel ez a kérdés, mert a repülési szabvályzat a recepetet is előírja, de erre mintha sehol se figyelnének, max ha folyadékról van szó. De szilárd gyógyszereket én se hallottam még hogy kidobattak volna. örülök ennek!!!


ment a hasznos!

2019. dec. 31. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!