Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Au Pair Amerikában?

Au Pair Amerikában?

Figyelt kérdés
Most fogom kezdeni a gimnáziumot, még 4 évig iskolába fogok járni. Már van mögöttem 1 év gimi, ami nyelvi előkészítő, de nem szerettem azt a sulit, ezért szeptembertől új helyen kezdek. Szerintetek megéri gimi után mondjuk 1 évet halasztani, és kimenni Amerikába au pairkedni? Ti mit gondoltok erről? Már volt szerencsém Amerikában járni, és nagyon szerettem, pont ezért mennék vissza akár huzamosabb időre is! Kell hozzá bármiféle követelmény? Középfokú nyelvvizsgát azt letettem, milyen követelmények szükségesek hozzá? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2020. máj. 2. 21:29
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
*Olyan meg nincs hogy arra ne adnák meg, ezt akartam írni :D
2020. máj. 3. 11:58
 12/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogsz J1 vízumot kapni. Sehogy.
2020. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Oké, ezt mondogatod 1 napja, de ész érvet nem hallottam az mellett, hogy miért ne kapnám meg! Akkor szerinted más ember hogy megy ki au pairként? Feketén szerinted melyik agyalágyult vállalná be 20 évesen? Egy magyar youtuber is kint van au pairként Amerikában 1 évre, elmondta ő is, hogy au pairoknak a J1 vízumot adják meg! De nem vitatkozok veled, mivel te mindenféleképpen azt látod, hogy ez lehetetlen, nem kapom meg a vízumot, ezért tökmindegy hogy mit mondok neked, a véleményed nem fog megváltozni.
2020. máj. 3. 15:28
 14/35 anonim ***** válasza:
80%
Amit irtal, mind igaz, J-1 visaval ki lehet menni AuPainek. De viszont, azt a vizumot magan utaon nem tudsz igenyelni, csakis ugynoksegen keresztul. Persze, ki kell fizetni ugynokseg dijat. Tobb fajta au pair ugynokseg van, meg kell keresni valamelyiket.
2020. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
13%

#13

Ja hogy egy youtuber kint van és akkor az már biztos úgy van. Komolyan ezek a mai fiatalok hogy lehetnek ennyire agyhalottak. J1 vízumot nem hajigálnak az emberek után. Nincs olyan hogy egy vízumot megadnak automatikusan, főleg az USA-ba. Ott inkább automatikusan nem adnak meg. A fentebb említett ügynökségek meg folyamatosan zárnak be nyílnak újak mert emberkereskedelem miatt az FBI szedegeti le őket.

2020. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

"több távoli ismerősöm is azzal van kint jelenleg az USA-ban. Nem vagyok velük beszélő viszonyban, csak tudom róluk."

lehet ha beszélő viszonyban lennél velük, elmondanák, hogyan jutottak ki.

2020. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
100%

Szia!

Én jelenleg kint vagyok au pair kent Amerikában. És irtó könnyű kijönni!

Keresned kell egy közvetítő céget amin keresztül ki jossz és rajtuk keresztül mindent tudsz intézni. Én a Cultural Care nevű céggel jöttem ki nekem bejött a másik amiről tudok hogy van az az au pair in Amerika nevű cég viszont oket nem tudom hogy hogy működik. Azért is éri meg Amerikába kijönni au pairnek, mert itt az állam szabályozza az au pairek jogait úgymond és nem a cég ők csak közvetítenek, és totál biztonságos. Ami kell hozza: érettségi, erkölcsi bizonyítvány, jogosítvány, valamint igazolás, hogy foglalkoztal gyerekekkel, de ezt bárhonnan elő lehet teremteni, valamit ha már biztosra tudod, hogy melyik családhoz fogsz menni, akkor be kell fizetned 1300€ körüli összeget, de ebben benne van a repülő jegyed oda vissza és a biztosításod is. Nem kell nyelvvizsga sem. A vízumot a cégen keresztül tudod majd intézni de simán odaadják. 1 vagy max 2 évre maradhatsz. (Viszont ha megtetszik Amerika akkor itt maradni nem tudsz ez a baj mert amúgy az igaz hogy másmilyen vízumot vagy zöldkártyát szinte lehetetlen szerezni.) Heti 200$ a fizetés ami nem sok de ezt csak magadra kell koltened, mivel a családdal fogsz lakni és kajat is ok vesznek neked. Szerintem megéri kijönni nagyon, viszont 21 éves kor alatt bulizni nem lehet meg a bárba sem engednek be, de ezt leszámítva szerintem egyetem előtt egy évnek vagy értéségu után nagyon megeri. Be lehet utazni Amerikát illetve csomó barátot lehet szerezni a világ minden tájáról.

2020. máj. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

17-es válaszoló tökéletesen leírta, hogy működik ez. Kérdező, ha eddig nem tetted meg, akkor tedd meg most: irj privit a 17-es válaszolónak. Ő valóban azt írta le, ahogy vannak a dolgok aupairkent.

És mindenekfelett: Ne add fel. Soha.

2020. máj. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
45%

Hello,

az ha vágysz kijönni ide az szép dolog, csak a legtöbb tini ezt szeretné.

Az meg, hogy szolgálólány akarsz lenni egy nagyon gazdag családban az nem túl nagy terv az életbe.

Én nekem a te korodban már voltak terveim, ezért állok most ott ahol.


San Diegoban élünk több mint 20 éve a feleségemmel, de minket kihívtak és nem mi könyörögtünk nekik.

2020. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok. Az mindegy, hogy letetted-e a középfokú nyelvvizsgát a kutyát nem érdekel, csak az hogy mint beszéled az angolt.

Pláne ha szolgálólánynak készülsz a beszéd számít .


Viszont ha nagyon jól nézel ki vannak arrafele érdekesebb szakmák is talán sokkal több pénzért, esetleg találsz magadnak egy urat ott aki az elején eltart.

2020. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!