Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Au Pair Amerikában?

Au Pair Amerikában?

Figyelt kérdés
Most fogom kezdeni a gimnáziumot, még 4 évig iskolába fogok járni. Már van mögöttem 1 év gimi, ami nyelvi előkészítő, de nem szerettem azt a sulit, ezért szeptembertől új helyen kezdek. Szerintetek megéri gimi után mondjuk 1 évet halasztani, és kimenni Amerikába au pairkedni? Ti mit gondoltok erről? Már volt szerencsém Amerikában járni, és nagyon szerettem, pont ezért mennék vissza akár huzamosabb időre is! Kell hozzá bármiféle követelmény? Középfokú nyelvvizsgát azt letettem, milyen követelmények szükségesek hozzá? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2020. máj. 2. 21:29
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, előzőnek pedig gratulálok hogy kint él!
2020. máj. 6. 23:39
 22/35 A kérdező kommentje:
Az 54%os eskü nem normális xD az FBI leszedte aztmondja, az komoly
2020. máj. 6. 23:40
 23/35 A kérdező kommentje:
Az utolsónak még annyit mondanék, hogy természetesen nem karriert akarok au pairkedésből, hanem világot látni,tapasztalni, utána pedig egyetemre menni. Ez nem egy életcél nekem vagy ilyesmi :D
2020. máj. 6. 23:42
 24/35 anonim ***** válasza:

Ez OK, de allitasod szerint már voltál kint és nagyon szeretted.


És erre írtam, hogy ahhoz hogy szolgálólány legyél be kell állnod a szamárlétrára az ázsiaiakkal, négerekkel (amerikai állampolgárok) és perfekt beszélnek angolul ,és ők mindig előnyben lesznek.

2020. máj. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Ja és fiú vagyok -,-
2020. máj. 7. 09:32
 26/35 A kérdező kommentje:
Nem tervezek jelenleg kint élni felnőtt koromban, igen nagyon tetszett, de nagyon bonyoult lenne kint élni, és honvágyam is lenne. Sajnos az bennem nagyon erős.
2020. máj. 7. 09:33
 27/35 A kérdező kommentje:
Huzamosabb idő az maga ez az au pairkedés lenne, ami 1- max 2 év! Én utána már csak nyaralás miatt mennék vissza, nem tudom elképzelni hogy én ott letelepedjek egy életre, nekem az nem menne.
2020. máj. 7. 09:36
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

Hogy, és Amerikába fiatalkorúan hogy fogsz kimenni?


Nem utazhatsz szülői beleegyezés nélkül kifele.

És az ha fiú vagy akkor még vagy 6 lépcsőt leestél a szamárlétrán.

Pincérkedhetsz csak megint vannak előtted vagy 20.000-en minden állásra, és ha takarítói munkát keresnek vagy kukás azt meg megcsinálja a nigériai fele áron mint te

.Tehát azt ajánlom hogy tanulj itt Magyarországon mint minden normális ember,fejezd be az egyetemet, legyél különleges és arany életed lesz.

Vagy ha nem ,menj ki 18 évesen kukásnak a négerekhez, és majd 2 hónap múlva sírva jössz vissza .

2020. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Babysitter nőket vesznek fel.Csinosakat

Takarítónőket is, idem

Housekeeper is nőket.


Nem tudom mire célzol az au pair-en de leírhatnád azt is hogy egyrészt hol voltál milyen államban, másrészt azt hogy mint szeretnél ott dolgozni és mennyiért, mert senki sem fogja itt kitalálni.

2020. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
74%
Szerintem ne hagyd, hogy eltántorítsanak a nagy megmondók. Ha csak világot szeretnél látni és jobban megtanulni angolul, akkor au pairnek eljönni 1 vagy 2 évre tökéletes. Fiú ként is el tudsz jönni au pairnek, van egy csomó fiú au pair. Illetve ez alatt az idő alatt ki tudod találni, hogy minek szeretnél tanulni, ha addigra nem lesz elképzelésed.
2020. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!