Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Au Pair Amerikában?

Au Pair Amerikában?

Figyelt kérdés
Most fogom kezdeni a gimnáziumot, még 4 évig iskolába fogok járni. Már van mögöttem 1 év gimi, ami nyelvi előkészítő, de nem szerettem azt a sulit, ezért szeptembertől új helyen kezdek. Szerintetek megéri gimi után mondjuk 1 évet halasztani, és kimenni Amerikába au pairkedni? Ti mit gondoltok erről? Már volt szerencsém Amerikában járni, és nagyon szerettem, pont ezért mennék vissza akár huzamosabb időre is! Kell hozzá bármiféle követelmény? Középfokú nyelvvizsgát azt letettem, milyen követelmények szükségesek hozzá? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2020. máj. 2. 21:29
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:

[link]

Őket ajánlom, teljesen legálisan lehetsz kint általuk. Én 1 évre terveztem menni aztán kettő lett belőle. Azt hiszem 2 év amit kint lehetsz aztán van egy utazgatos honapod aztan haza kell jönnöd ha 1 évre mész ki utána is kapsz 1 utazgatós hónapot😊

2020. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
70%

Kedves 32-es!

Én 2 évig voltam kint. Babyszitter voltam. Nem takarítottam és nem is főztem volt bejárónője a családnak aki főzött, mosott, bevásárolt stb.

Annyi dolgom volt, hogy heti 5 nap elvittem a gyerekeket az oviba és értük mentem. Illetve velük voltam amíg nem értek haza a szülők játszi stb . Mintha egy nagytesó lettem volna. Ha a család nyaralni, telelni ment én is mentem, így sieltem először, így voltam először óceanparton stb.

Saját kocsit kaptam, amit ők tartottak fent stb.

Arany életem volt.

Tehát písz tesó hungárí

2020. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
57%

"1. Értem, de írhatták volna akkor így is ,és nem ilyen kifejezéseket, mert ez nem magyar szó, hogy au pair."

és? a wifi se magyar szó, még se fordítod le. amúgy az au pair-nek nincs rendes magyar fordítása, csak körülírni lehet. világszerte így használják, és mindenki tudja, mit kell érteni alatta. nem értem mit vergődsz ezen

2020. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és visznek majd utazni is, óceánpartra is ,ha jó leszel
2020. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Te egyébként nem véletlen dettó pont ugyanaz a tinidzserlány vagy aki múltkor Haitiba akart menni szolgálólánynak?

Csak azért,mert találtunk egy vénasszonyt akit kéne ápolni.

Szegények, sajnos pénzt nem tudnának adni Neked, de egy kis elemózsiát kaphatsz tőlük.

2020. máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!