Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyire vészes az USA TB...

Mennyire vészes az USA TB rendszer?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom, hogy fizetős stb, de kinti ismerősök szerint nincs vele semmi gond.

Csak el kell menni dolgozni.


2021. jan. 6. 08:48
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
29%
Igen fizetos.kulonbozo szintek vannak.....de nem hiszem el,hogy a google nem dob ki neked talalatot ahol pontosan elolvashatnd.
2021. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Magyarországon lakók részére egyáltalán nem veszélyes.

Az ottani polgárok helyett pedig ne mi akarjunk veszélyéről dönteni.

.

Akinek itt - akarata ellenére sincs munkája, annak is közel 8000Ft-ot kéne fizetnie havonta Tb-re.

Tehát ez is eléggé 'vészes', hogy az is fizessen, akinek nics miből.

2021. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó, hát el kell menni dolgozni:D

Ilyen egyszerű.

2021. jan. 6. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
TB rendszer nincs USAban. Vannak kulonbozo biztositasok, egyik rosszabb mint a masik. Ha van szerencsed es jo munkahelyed, cegen keresztul tudsz jo biztositashoz jutni. Nekem volt olyan szerencsem, es mai napig elvezem. De vannak kisebb munkahelyek ahol biztositast nem adnak, magadnak kell fizetned. Van meg ket allamilag tamogatott biztositas : Medicare, 65 eves felul, es Medicaid, a legszegyenebbeknek. Az utolsora eleg nehez felkerulni.
2021. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

"Jó, hát el kell menni dolgozni:D"


Azután -ha nem leszel időközben milliomos- egy közepes műtét elviszi majd a házadat és a teljes addigi megtakarításaidat.

De hajrá.

2021. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már bocs, de ha ilyenbe belefolysz itthon, ugyan így jársz:D
2021. jan. 6. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt munkahelyen keresztul es ugy olcso volt. Viszont keveset kerestem ezert elmentem mashova dolgozni. Ez kisebb ceg, nem ad biztositast ugyhogy magamnak kellett inteznem.

Ez sokkal dragabb igy.

Biden visszaakarja hozni a buntetest amit Trump eltorolt. A lenyege hogy ha nincs biztositasod akkor adobevallaskor buntetest kell fizetni.

2021. jan. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!