Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miert van kint Amerikaban...

Miert van kint Amerikaban tobb magyar no mint ferfi?

Figyelt kérdés

A kulonbozo amerika csoportokban meg a valo eletben is tobb magyar not latok kint mint ferfit.

Az nyilvanvalo hogy a legtobben hazassag utjan mennek ki. En is igy vagyok kint mert a felesegem amerikai.

Mikor talalkozok magyarokkal akkor szinte biztos hogy no az illeto. Engem nem zaravar de a felesegem eleg feltekeny.

Mi az oka annak hogy ha amerikai-magyar par van akkor szinte biztos hogy a no a magyar fel?


2021. jan. 23. 13:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Itt elek, es nem par eve, hanem 20+. Es igen, elvetetheti a feleseged a zoldkartyadat, meg akkor is, ha nem hiszed el. Joindulatbol mondom, hogy vigyazz magadra. (es juszt sem mondom el, hogyan csinalhatja, mert nem akarok otleteket adni a magyarorszagi feljelentgetoknek - lasd a szekely vegan vagy mi volt a neve).

Vigyazz magadra es kesz. Es legfokeppen az itt elo magyaroktol ovakodj :)

2021. febr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
P.S.: Tolem is, bar "I don't understand you" ha jartodban-keltedben a kozelembe kerulsz es magyarul szolitasz meg. En pedig garantaltan nem foglak soha megszolitani, ha meghallom, hogy magyarul beszelsz valakivel.
2021. febr. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szekely Vegan illegalis volt es tudtak a nezoi hol lakik , igy a rosszakaro konnyen feltudta jelenteni.

En legalis vagyok, valos a hazassagunk.

Akikkel itt talalkoztam es magyarok azok normalisak voltak. Ez nem LA, NYC, meg FL ahol tobb tizezer magyar van. Vannak ellentetek de azok az emberek nem beszelnek egymassal es ennyi. Munkadat nem veszik el mert az egyik nover, a masik fodrasz, vallkozo, karbantarto, autokereskedo, stb. Nem valoszinu hogy ott akarnak dolgozni ahol te.


Valoszinuleg nem egy varosban elunk, tehat kicsi az eselye hogy barmikor is hallanalak magyarul beszelni.

2021. febr. 6. 03:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!