Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha túltartózkodok az Usa-ban,...

Ha túltartózkodok az Usa-ban, honnan fogja azt bárki is kiszúrni, hogy én nem ottani ember vagyok?

Figyelt kérdés
Angolul tudok, pénzem is van,családom egy része itteni.Aki akar tud dolgozni.Akkor sokan miért reccsennek be, hogy jajj mi lesz, ha kinn marad?
2022. jan. 12. 19:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
@10 El nem tudom képzelni, hogy honnan jön az önbizalmuk amúgy. Megjártam relatíve nyugvóponton levő, de mégis háborús zónákat, borzalmas állapotú helyeket Közép-Afrikában, heteket utaztam szakadt indonéz kompokon meg mindenféle istenverte helyi buszon a fél világban, de eszembe nem jutna egy EU-s útlevéllel a kezemben azzal szopatni magam, hogy kiköltözzek illegálisnak az USA-ba.
2022. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Például egész életedben nem fogsz tudni semmilyen hivatalos ügyet intézni. Nem vezethetsz járművet, hisz bármikor egy rutinellenőrzésnél azonnal lenuksz, stb.
2022. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Persze ha soha semmi baj nem tortenik, akkor senki sem fogja kiszurni ... ellenben barmilyen 'kellemetlen' szituba kerulsz (baleset-betegseg-buncselekmeny), azonnal fulon fognak.
2022. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha idonkent oda-vissza utazol, akkor a vegtelensegig maradhatsz - es akkor meg hivatalos dolgokat is tudsz intezni mint turista.
2022. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen álmodozókat nem tudjátok eltántorítani...


Ők sosem lesznek betegek, őket sose állítja meg rendőr, soha nem fognak ellenőrzést kapni munkában, sehol.... Így képzelik.

A tuti indoklásuk: ott a többmillió mexikói....


Álmodozás..... :)

2022. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Eccerűbb ha átúszod a zatlanti ócejánt, azt ugyis ki lehet meni.
2022. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Evekig kint lehetsz ugy hogy nem toloncolnak ki.

A legtobb ember azert toloncoljak ki mert le lettek tartoztatva. Pl talalnak nalad fuvet az autoban, bevisz a rendor es atad a bevandorlasiaknak.


Nem is az a nagy gond hogy hogyan bujj el. Nagyobb problema hogy hogyan lesz munkad, szallasod, jogsid, nem utazhatsz, nem kapsz hitelt ha sajat hazat vennel, stb. Az illegalisok nagy resze latin-amerikai, nekik kint van a csalad, nincsenek egyedul mert a testvereik, unokatestvereik nagy resz ott van veluk, de te szinte biztos hogy egyedul lennel szulok, testverek, unokatestverek nelkul.


Sosem voltam illegalis de az allamban ahol vagyok szinte mindig kerik minden ugyintezeshez a SSN-t ami illegalisan nem lenne. El tudom kepzelni mennyire meglenne kotve a kezem itteni papirok nelkul.

2022. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Már miért kéne?30 millió migárns él, papírok nélkül, lényegében ők csinálják meg az összes amerikaiaknak nem való melót...földeken dolgoznak."


Talán azért, mert bármikor bekopoghatnak hozzád, mivel felmerült a gyanú illegálisan tartózkodsz kint? Meg elég egy bejelentés az ICEnak és mennek ki rád, nem érdekli őket, hogy fehér vagy.


"A legtobb ember azert toloncoljak ki mert le lettek tartoztatva."


A maradék meg azért, amit írtam. Ez csak városi legenda, hogy nem ellenőrizhetik a státuszodat. Van kint ismerősöm, aki New York államban él, mára zöldkártyás, de előtte háromszor kellett már teljesen felszívódnia az USAn belül, mert kapta a fülest, hogy mennek ellenőrizni majd.

2022. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!