Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen kint Amerikában az...

Milyen kint Amerikában az élet? Mennyire nehéz, veszélyes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem leginkább Amerikában élő személyekhez szól. Milyen ott kint az élet? Hasonlít a filmekben lefestett "idillhez"? És mennyire veszélyes?
2022. febr. 25. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha filmek alapján képzeled el akkor tévúton jársz..

Hatalmas ország hatalmas különbségekkel...

2022. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem teljesen úgy képzelem el, ezért is kérdeztem, hogy hasonlít-e. Te éltél ott?
2022. febr. 25. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanugy mind mas orszagban : ha gazdag vagy es egeszseges, jol tudsz elni.

Ha szegeny vagy es beteg, nagyon nehez.

Ha atlagos ember vagy, atlagos munkahellyel es atlagos fizetessel, meg tudsz lenni, de egyre nehezebb.

2022. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Igen, az hasznos dolog, ha a filmbéli élményeidet kamatoztatod az életben, mert renggeteg viselkedési tapasztalatot lehet belőlük összehozni. Hogy mást ne mondjak, Amerika az a hely, ahol rengetegen még mindig lóhőáton járnak, alapvetően cowboykalapban. A kocsmába belépvén mindig nézz körül, mert sosem tudhatod, ki fog rád egy coltot. Mellesleg a szép hölgyeknek helló madame megszólítással köszönj.

Ha pedig pisztolypárbajra hívnának ki, menekülj.

2022. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
4: :-D :-D
2022. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon nagyok a kulonbsegek. Jartam mar olyanok hazaban is akik luxus korulmenyek kozt elnek, medence, minigolf, draga autok.

Vannak akik viszont lepukkant hazban elnek es semmi sporolt penzuk nincs, roncs autoval jarnak es orulnek ha az alap dolgokra telik.


Amit a tv-ben latsz hogy hatalmas 2 szintes haz, uj auto es sportkocsival jar a gyerek kozepiskolaba, stb ez nem annyira altalanos.

En olyan kornyeken lakom ahol sok a szegeny ember, kis es foleg egyszintes hazak vannak, a legtobb haz nagyon regi, nem is mindegyiket lakjak. Raadasul tele van mexikoival meg feketekkel, rajtuk kivul idosek laknak itt jobban, en meg fiatalokkal nem nagyon talalkoztam a kornyekemen.


Ha van jo diplomad akkor nem elerhetetlen egy 2 szintes csaladi haz es 5 evente uj auto. Viszont egy jo diplomaval Magyarorszagon is jol keresel.

En szakmunkas vagyok, a fizetesem atlag alatti de kicsivel jobban elek mint Magyarorszagon eltem ugyan ezzel a szakmaval. Tolem nagyon tavol all az amit a tv-ben mutatnak. Jelenleg annak is orulnek ha egyel tobb haloszobam lenne meg egy kicsivel nagyobb udvar.

2022. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem érdemes az USA-ba költözni, hogy csak nyomorogjál...
2022. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nyomorba kiköltözni tényleg nem érdemes. Nekem viszont nagy álmom (ahogy sokan másoknak is), hogy egyszer kijussak oda. Egyszerűen mindenre ez a motivációm, hogy "Amerika".:)
2022. febr. 28. 16:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Már többször is jártam az USA-ban.

Hidd el, hogy az álom csak akkor az, ha nem üres a zsebed.

2022. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Amerika akkor alom csak ha van penzed. Ha jo vegzettseged van es jo allast kapsz akkor nagyon jo eleted lehet Amerikaban. Viszont ha Mcdonaldsba vesznek csak fel mert semmihez nem ertesz akkor meg alberletet sem fogod kifizetni a beredbol.
2022. márc. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!