Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek érdemes nekivágni...

Szerintetek érdemes nekivágni egy 10 napos new york-i városnézésnek egyedül?

Figyelt kérdés
Régi álmom ez a város, de sajna az ismerőseim között nem nagyon találok kísérőt magam mellé :)
2010. szept. 14. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
persze :D én is egyedül voltam kint, igaz csak 4 napot töltöttem el ott. de én jobban szeretek mindenhová egyedül menni, mivel nem kell senkihez alkalmazkodnom. sok sikert .)
2010. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Párizst egyedül jártam be. Mindenképp! Nekem így is izgalmas volt!
2010. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
ha csak new yorkot nézed meg abszolút. másként kicsit rövid idő de még úgy is megéri. szerintem vágj bele.
2010. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

az előbbi vagyok

ja és kerüld a szűk sötét utcákat este

2010. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kriszti83 válasza:
Persze, útközben (uti)társra lelhetsz :)
2010. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Kezdek egyre biztosabb lenni a döntésben :)
2010. szept. 14. 12:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hét múlva Vegas-ba megyek egyedül. Már egy csomó mindent lefoglaltam itthonról. Remélem jó élményekkel térek haza. Még sosem voltam sehol egyedül. Nem is repültem még.. Szerencsére elég jól tudok angolul.

Vegas azért könnyebb eset, mert ott a programokra a cégek felveszik az embert a szállodánál, és vissza is visznek szóval keveset kell tömegközlekedni.


Ha még nem ismered, akkor itt egy jó kis fórum:

[link]


+ egy jó tanács: kint kell venni egy prepaid mobilt(eldobható) és azzal olcsón lehet hazatelefonálni.

2010. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így állok mint Te. New York a kedvenc helyem, de senki se akar eljönni velem (pénz/kedv hiánya miatt) ebbe a fantasztikus városba. :)

Sokáig rágtam a fülüket, de mostanra feladtam. Elhatároztam, hogy akkor megyek egyedül. Még most is félek kicsit, mert nagyon nyüzsgő hely és az angolom se legjobb, de az élet túl rövid és elég üresnek érezném az életemet ha nem mennék el New York-ba a gyávaságom miatt!:)

Szóval hajrá és érezd jól magad!:)

2010. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én csatlakozok hozzátok! :)

Szívesen mennék... Bármikor. Tervezem is.

2010. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ne hagyd ki!!!! A tömegközlekedés fantasztikusan jó Manhattanban! /csak Budapest szenved a metrófejlesztésekkel/ Persze sokat sétáltunk is. Sajna nekünk 3 hét sem volt elég, hogy mindent megnézzünk! Sok érdekes hely, látnivaló több órát is igénybe vesz, szerencsére a városban nagy a nyüzsgés éjjel-nappal. A Harlemot kihagynám éjszaka, ott az átlag utcai rendőr 120kg-nál kezdődik és mellénykéje van - vajon miért :-))) Viszont az élelmiszerárak ott olcsóbbak.
2010. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!