Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha lenne lehetőségetek Ameriká...

Ha lenne lehetőségetek Amerikába költözni, akkor milyen munka után néznétek? Mit gondoltok mennyi idő lenne mire munkába tudtok állni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nincs jogsitok sem szakmátok, viszont kiválóan beszéltek angolul.
2022. máj. 8. 12:20
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

#6 Arra azért kíváncsi lennék te kinek kellenél ezzel a modorral és stílussal!!!


1. Van szlovák jogosítvány, de közölném, hogy az USA-ban külön kell letenni a jogosítványt.

Külföldi jogosítványt csak ideiglenesen lehet használni.


2. Nem kell személyeskedni, te oktondi.

Én sem tettem. Persze ezek után ne is csodálkozz!!!!

Nem tudom mit képzelsz magadról, te sem vagy egy nagy értelmiségi.

Egyáltalán nem rólam van szó. Nem én vagyok a kérdés alanya.


3. Egy fiatalemberről van szó, akinek még ideje sem volt szakmát letenni!!!!!


4. Mivel kint van a család, kapcsolatokkal meg lehet oldani a munkát is!!!


5. A kérdés alatt ott van a kiváló angol tudás, de látom neked sem futja szemüvegre!

Arról nem is beszélve, hogy nem álltál sorba amikor az észt osztották... Bajok vannak a toronyban!!!!


Na a #7-eske a másik lenéző...

SZÓ SEM ESETT A VÍZUMRÓL.

Mi közöd van neked ehhez?


Köszönöm 8-nak aki igazán kedves és segítőkész volt.

Igen a kertész munka jól fizet mellesleg, nem kellet hozzá jogsi, csak nagyon erős az UV sugárzás így nem nagyon éri meg.

Többet kérek belőled a világba!

❤️


#9 ISMÉTLEM, szó sincs VÍZUMRÓL, egy zöldkártya tulajdonosról beszélünk!!!


#10. NEM.

2022. máj. 14. 00:51
 12/46 A kérdező kommentje:
#2 és #3 szintén köszönöm, nektek is ment a zöld pipa. ❤️
2022. máj. 14. 00:52
 13/46 A kérdező kommentje:

#1 Egyébként én is ebben hiszek, benne vagyok egy online üzletben, egyszerűen ez a jövő.

Remélem, hogy mire oda jutunk, az összes online munka, ami átverésről szól eltűnik és lesz végre netrendőrség is például... Épp itt az ideje az internetre vonatkozó komoly törvényeknek és szabályozásoknak.

2022. máj. 14. 00:57
 14/46 anonim ***** válasza:
58%

"Igen a kertész munka jól fizet mellesleg, nem kellet hozzá jogsi, csak nagyon erős az UV sugárzás így nem nagyon éri meg."


Egyaltalan nem fizet jol. Es MUSZAJ hogy legyen jogsid.

Egyebkent 20+ eve allampolgar vagyok, es nagyon jol keresek. Mondjuk nem kertesz munkaval (ami a mexikoiak munkaja, teged akkor sem vennenek fel, ha eszed lenne hozza, mert nem vagy meka).

A kivalo angoltudasod semmit sem er, ha nincs jogsid, autod, es valamilyen vegzettseged (minimum GED a kovetelmeny, ha meg is akarsz elni)

2022. máj. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
73%

Ja, persze.... fiatalkorú zöldkártya tulajdonos... aki kiválóan beszél angolul, de ezen kívül semmi...

Na mesélj még... :)

2022. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
26%

Mikor en kimentem akkor aruhazban kezdtem el dolgozni es a csaladbol valaki mindig vitt meg jott ertem mert nem volt autom. Mikor lett autom akkor elmentem az epitoiparba dolgozni mert az jobban fizet es ahhoz ertek. Most mar ceges autom is van tehat nem a sajatommal jarok munkaba es a benzint sem en fizetem aminek kulonosen orulok a mostani benzinarak miatt.


Online munkat barhol tudsz vegezni tehat ezen az uton nem kapsz munkavallalasi engedelyt. Ezt csinaljak a nagyobb cegek is hogy Brazilokat, Indiaiakat alkalmaznak távmunkában. Felhivsz egy nagyobb ceget pl hogy internetet koss be akkor atiranyijak a hivast indiaba ahol egy india adja el neked az internetcsomagot. Az o napi dija annyi mint az amerikai kollegajanak az orabere.

2022. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

#14 hiába vagy állampolgár ha nem álltál sorba ész osztásnál.

Szerinted 240 dolcsi 2 napra az olyan rossz?

Mivel a fiatalembernek ez volt az első kertész melója kint elárulom tesztelve lett a téma. 3 nap alatt szénné égett.

2022. máj. 15. 15:16
 18/46 A kérdező kommentje:
Nem kellett jogsi, mert a KÖZELBEN VOLT.
2022. máj. 15. 15:16
 19/46 A kérdező kommentje:
Egyébként sem volt feltétel.
2022. máj. 15. 15:16
 20/46 A kérdező kommentje:

15 mi olyan hihetetlen ebben, ha egyszer valamelyik szülő 10 éve majdnem Amerikában él?

Szerinted ilyen nem létezik????

2022. máj. 15. 15:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!