Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha lenne lehetőségetek Ameriká...

Ha lenne lehetőségetek Amerikába költözni, akkor milyen munka után néznétek? Mit gondoltok mennyi idő lenne mire munkába tudtok állni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nincs jogsitok sem szakmátok, viszont kiválóan beszéltek angolul.
2022. máj. 8. 12:20
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

De a b..ös k...a jó életbe mostmár. Egy szavam sem hazugság de kilóméter magasról f...sok hogy ki mit gondol.

VALÓSÁG fáj az igazság? Az nem az én bajom!

2022. jún. 2. 16:53
 42/46 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok, soha nem próbáltam volna ki a kertész munkát Amerikában. Mint mondtam tesztelve lett igenis 8 órában! Nem tehetek róla, hogy ilyen sötét vagy mint az alagút! Mivan súlyosan bántalmaztak kiskorodban, hogy senkiben sem bízol meg???? Ha így van igazán sajnálom.

Szqr lehet igazán.

Hidd el nekem, hogy pont én vagyok az az ember akire bármikor bárki rábízhatja a titkait, de akár az életét is!!! Én vagyok az aki SOHA nem hazudik.

Én egy ki..be b...szott UFO vagyok.

Rohadtul nem itt van a helyem.

De mostanában az is eszembe jutott, hogy inkább mindenki más az UFO körülöttem és nem is velem van a baj.

2022. jún. 2. 17:03
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig minden szavad hazugság. Kifejtettem korábban miért.

Most meg már egyből nő vagy. Ez már a szánalmaság magasfoka, mikor már a nemeddel is próbálsz hazudni. Simán érződött, hogy eddig férfi vagy, azért is káromkodtál ennyit.

Inkább az juthatna az eszedbe, hogy keresel egy másik hobbit és nem itt hazudozol 0-24 órában a Gyakorin.

2022. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Annyira nem érdekelsz te és a hozzád hasonlók. Egész végig a saját páromról volt szó és tegnap meg is érkeztem hozzá Floridába 14 és fél órás repülőút után. Ennyit erről. 🤟🏼
2022. jún. 18. 18:48
 45/46 A kérdező kommentje:

Fáj az igazság? Annyira boldog vagyok, hogy nem kell köztetek élnem. Nem megyek vissza az is biztos. Toxik, gerinctelen, manipuláló, irányítás mániás, érzéketlen, beképzelt, számonkérő csőlátású, IRIGY a magyar, aki nem nyitja ki a száját csak vergődik, hogy milyen rossz neki és tűr.

Másrészt ismeretlenül aláznak másokat.

Örülök, hogy több ezer km-re vagyok tőletek egy olyan helyen, ahol mindneki kedves és segítőkész.

Ahol nem éhbérért kell 12 órákat lehúzni és meglehet keresni havonta több ezer dollárt.

Nem bírjátok elhagyni a komfort zónát és mérgezőek vagytok hála a jó égnek csak itt jár a szátok ez pedig lepereg. Nem hat meg. 😁

A saját boldogságom a legfontosabb.

2022. jún. 29. 18:09
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan töröld a válaszomat, a lényegen nem változtat, miszerint hazudsz.


"Annyira boldog vagyok, hogy nem kell köztetek élnem. Nem megyek vissza az is biztos."

Ha el se hagytad az országot miként jönnél vissza áruld már el?


"Toxik, gerinctelen, manipuláló, irányítás mániás, érzéketlen, beképzelt, számonkérő csőlátású, IRIGY a magyar, aki nem nyitja ki a száját csak vergődik, hogy milyen rossz neki és tűr."

Ezzel buktatod le saját magadat. Valaha életvitelszerűen éltél volna kint bárhol, vagy beszéltél volna bárkivel, aki más országban él tudnád ez nem magyar mentalitás, minden nép ilyen, csak te nem tapasztalod, mivel nem ott élsz. Ugyanúgy a román, horvát, szlovák, német, osztrák, német, stb. is ugyanezt mondja a saját társairól.


"Másrészt ismeretlenül aláznak másokat."

Abba mi az alázás, hogy lebuktattuk a hazugságaidat?


"Örülök, hogy több ezer km-re vagyok tőletek egy olyan helyen, ahol mindneki kedves és segítőkész."

Narniába mentél pár kg kábítószer után?


"Ahol nem éhbérért kell 12 órákat lehúzni és meglehet keresni havonta több ezer dollárt."

Dehogy keresel meg annyit, főleg nem feketén dolgozva. Ezzel is csak saját magadat buktatod le, hogy 0 fogalmad van a kinti életről.


"Nem bírjátok elhagyni a komfort zónát és mérgezőek vagytok hála a jó égnek csak itt jár a szátok ez pedig lepereg. Nem hat meg. 😁


A saját boldogságom a legfontosabb."


Nem hat meg, de azért hisztizel itt hónapok óta, mert nem hagyjuk rád a hazugságaidat.


Te amúgy most élvezed, hogy saját magadat buktatod le folyton? Enyhén mazoista vagy esetleg más miatt teszed?

2022. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!