Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha lenne lehetőségetek Ameriká...

Ha lenne lehetőségetek Amerikába költözni, akkor milyen munka után néznétek? Mit gondoltok mennyi idő lenne mire munkába tudtok állni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nincs jogsitok sem szakmátok, viszont kiválóan beszéltek angolul.
2022. máj. 8. 12:20
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
73%

akkor miért nem fogalmaztál egyértelműen?


De még mindig ott lóg a kérdés a levegőben, hogy miért unatkozó gyakorisoktól vársz arra választ, ha a szüleid 10 éve ott élnek?????

2022. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Tudod te hány magyar ember járkál Amerika és Európa között? Rengeteg!

Gondoltam találok itt egy normális embert közülük! Hátha!

Egy próbát megért, de nem én tehetek róla, hogy egyesek kötözködnek és kötelesnek érzem magam reagálni így eddig húzódott ez az egész...

2022. máj. 20. 11:41
 33/46 anonim ***** válasza:
73%

még mindig nem válaszolsz a kérdésre....


Amiből sokan azt vonhatják le, hogy kamuzol a kint élő szüleidről..

2022. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi különbözik abban, hogy

"Majdnem 10 éve Amerikában" és "közel 10 éve Amerikában él" kijelentés között.

Csak sajnálni tudom azokat az embereket, akik nem bírnak értelmezni dolgokat.

2022. máj. 20. 11:44
 35/46 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg képtelen vagy utánanézni, hogy mit írtál...????????


"majdnem Amerikában él?"

2022. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

Nem tudom hány alkalommal kell még leírnom, hogy nem is rólam van szó.

Csak idő pazarlás vagy! Kettőnk közül te vagy a troll!

A saját értelmi fogyatékosságodat old meg magadnak szakembtoll!

2022. máj. 20. 11:47
 37/46 A kérdező kommentje:
*szakember segítségével
2022. máj. 20. 11:47
 38/46 anonim ***** válasza:
73%

akkor várd a válaszokat, hogy az "ismerősöd" mikor tud munkába állni.

Miért nem segítesz neki a szüleiden keresztül?

2022. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
73%

Először fejezd be a hisztit és akkor talán nem olyan hangnemben beszélnek veled.

Másodjára meg a hazudozást fejezd be és akkor nem olyan hangnemben beszélnek veled.

Sehol se dolgoznak a kertészek csak napi 8 órákat, sehol. Attól, mert valaki tizenévesen füvet nyírt zsebpénzért az nem kertészeti munka. Mindenhol szerte itt EUban is 12 órás műszakok szoktak lenni kertészeti melóknál. Legyen az sima virágoskertészet vagy mezőgazdasággal foglalkozó.

Az ilyen hazugságokat is jó lenne, ha befejeznéd, miszerint nem rólad van szó. Ne néz már senkit hülyének, mindenki tudja, hogy az Amcsi életről álmodozol, most meg úgy próbálod beállítani, mintha nem úgy volna.

Az egész kérdésed ott bukik, ha az egyik szülő már legálisan 10 éve kint élne, akkor a gyereke is megkapná a zöldkártyát. Így kell saját magadat beégetni.

Akkora seggbuta vagy, hogy fogalmazni se tudsz. Nem kell jönni azzal, hogy felvidéki vagy, Szlovák határtól 5 percre élek, többször voltam már odaát, többször beszélgettem felvidéki magyarokkal, mind tud helyesen fogalmazni. Még azok a szlovákok is, akik megtanultak magyarul.


"Majdnem 10 éve Amerikában"

Ez olyan, hogy "majdnem átmentem a zebrán, de meggondoltam magamat, így inkább másik úton mentem". Ilyen egyszerű a történet. Simán azt vártad majd, hogy mindenki adja alád majd a lovat, hogy "igen, menjél ki a mexikóiakkal versenyezni minimálbér alatti összegekért". Mert az írásodból egyből lejön, hogy full feketén akartál kimenni, hogy kint felejted magadat.

Megsúgom ez se járható út már Trump óta, mivel ahol tudott bekeményített az öreg.

2022. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
73%
Márckiírta a következő kerdesét h 7 hetre megy es mit fognak kerdezni a belepéskor....😂😂
2022. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!