Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit lehet csinálni Miamiben?

Mit lehet csinálni Miamiben?

Figyelt kérdés

Anyáék akarnak oda menni,de én nem szeretnék.2 hét múlva utazunk,keresgélek a google-n,de max strandokat látok.Mexikónak jobban örültem volna mert az szebb olcsóbb.

Aki volt már errefelé miket érdemes a plázákon kívül megnézni?

20L vagyok,fiatalok számára is érdekes helyeket is írhattok a környéken.


2022. okt. 26. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

Két hét múlva mentek, de neked fogalmad sincsen semmiről 20 évesen.

Kár is menned.

2022. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Papírokat elintéztük ennyit csináltunk.Anyáék ilyeneket akarnak óceán parti este sétálni,aligátoretetés,mocsártúra rezervátumban,mocsárjáróval.

Mind olyan amit nem szeretnék csinálni.

2022. okt. 26. 17:15
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Többször is jártam Miamiban de unatkozni nem lehet. Minden úgy van kitalálva, hogy mindenki el tudja költeni az összes pénzét.

Pl.

[link]

2022. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Igazából miket csinálnál szívesen? Mert így jobban tudok programot ajánlani
2022. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Azért az embernek 20 éves korára szokott kiforrottabb értékítélete is lenni, valamint addigra megtanul guglizni.

Neked egyiket sem sikerült elsajátítanod.


Ha majd belejössz, azért csak meglátod, hogy arrafele kellemes idő lesz, szinte nyárias még. Te pedig a közelítő télből fogsz újra illatokat érezni, pillangókat látni.

Aztán mondanám, hogy van ott egy hatalmas űrállomás, ahol rengeteg értelmeset lát a felvilágosult ember.

Vannak nemzeti parkok. De nem segíthetek.

Ott van Key West az odavezető út gyönyörűségével, és a hihetetlen hangulatú kocsmáival.

És ami a legeslegjobb, ráadásul a te értelmi szintednek legjobban megfelel: Disneyland. Tudod, Hófehérke, mesekastély, Barbie.

Ott kedvedre toporzékolhatsz is.

2022. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Direkt nem írtam a Key Westet meg az ott lévő Hemingway házat, mert féltem, hogy megkérdezi, hogy az kicsoda?!

2022. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 1-es, jól tetted, hogy nem említetted. Bár szerintem a kertben a macskákkal jól ellenne a kérdező. Megértenék egymást.
2022. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
...és képzeld ez szavazni meg szülni fog...
2022. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
94%
Örülj neki, hogy az őseid elvisznek egy ilyen csodálatos helyre. Szerintem ha odaérsz, akkor azt is elfelejted, hogy feltetted ezt a kérdést.
2022. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
...és az ilyeneknek vannak erre millióik.
2022. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!