Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit lehet csinálni Miamiben?

Mit lehet csinálni Miamiben?

Figyelt kérdés

Anyáék akarnak oda menni,de én nem szeretnék.2 hét múlva utazunk,keresgélek a google-n,de max strandokat látok.Mexikónak jobban örültem volna mert az szebb olcsóbb.

Aki volt már errefelé miket érdemes a plázákon kívül megnézni?

20L vagyok,fiatalok számára is érdekes helyeket is írhattok a környéken.


2022. okt. 26. 17:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Diznivörld az Orlando mellett van, csekély 300 kilométerre Májámitól...
2022. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

Megiscsak, hogyan akartok aligatorokat etetni? Talan kezbol?

Alligatorok rendkivul gyorsak, ha tul kozel vagy, megtamadnak ugy hogy eszre se veszel es mar hianyzik egy kez vagy lab.

2022. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Maradj itthon,majd én elmegyek helyetted.
2022. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

Miami az egy varos, sokan Floridaval kevertek itt össze. Szoval maradjunk Floridanal, mert gondolom Miamiba repültök, aztan bereltek egy autot, es körbejarjatok Floridat. Nagyon erdekes az Everglades Nationalpark, Key West, Kennedy Space Center, Art Deco District Miami, Fort Myers, Naples.


Sajnos egy par hete vegigsöpört ott a hurrikan, sok minden összedölt, romokban hevert.

2022. okt. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 D. Brasco ***** válasza:
63%
Aki 20evesen az internet kirában nem talált magának semmi erdekeset miamiban meg környékén annak kár is oda mennie....vagy mondhatnám ugy is hogy meg sem erdemli hogy oda menjen.....
2022. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NTBS ***** válasza:
Néhány híresebb dolog: Everglades Nationalpark, Kennedy Space Center, Art Deco District Miami.
2022. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
92%

Azért azt ne mondd, hogy 20 évesen abszolút semmi nem érdekel abból anyudék intéztek.


De egyébként én már annak is örülnék hogy szinte nyárba mentek, ott a tengerpart, plázák, rengeteget tudsz vásárolni.

2022. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#7

Nem lenne jó, mert a macskák okosak, és unatkoznának a kérdező mellett.

2022. nov. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!