Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Egyesült Államokra milyen...

Egyesült Államokra milyen COVID oltási szabályok vonatkoznak jelenleg beutazáskor? Hol lehet ennek utána járni?

Figyelt kérdés
Tavasszal szeretnék repülni az USA-ba egy hétre. 2021-ben felvettem a Pfizer oltás első és második adagját is, emlékeztető oltáson azonban nem voltam. Hol tudnék érdeklődni arról, hogy mik a jelenlegi beutazási szabályok? Hogy megfelel-e a régi igazolványom vagy szükséges-e új oltást felvennem?

2023. márc. 7. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2023. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Két Pfizer elég.
2023. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Most miért pontozták le a kettest? Ha fel tudod mutatni, hogy megkaptad a két oltást, akkor elég. Én is így voltam kint.
2023. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NTBS ***** válasza:
Konzulátus, Nagykövetség.
2023. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Elég a két Pfizer, nem kell harmadik.
2023. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért a pontos feltételeket a konzulátuson szerezd, mert az USA-ban nem fogják díjazni, ha a GYK-ra hivatkozol.

De mondjuk tavaly tavasszal semmi se kellett. Oltásom ugyan volt, de senkit se érdekelt.

2023. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért,leesett a 3.?
2023. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Minimum 28 fájzer,54 asztra zenekar,15 szputynyik és 79 modernizáló kell a bejutáshoz.Nem lehet csak úgy bemenni senkiföldjére.
2023. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Leírom az igazat, hogy elég a két pfizer és lepontoznak a francba. Bszrás :D
2023. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Februárban voltam Chicagoban. Az az oltási igazolás amit két Pfizer után adtak elég. Nem kell harmadik oltás, új oltás, új igazolvány. A légitársaság kérheti, de az USA-ba belépéskor már senki nem foglalkozik vele. Úgy tudom, hogy májusban valamikor el fogják törölni az összes korlátozást, ezt már bejelentették. ESTA-d legyen rendben.

Meg a link amit az #1 adott az jó

2023. márc. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!