Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Egy átlagos embernek mik a...

Egy átlagos embernek mik a legkönnyebb módok az amerikai zöldkártya megszerzésére a beházasodáson és a zöldkártya lottón kívül?

Figyelt kérdés
Ha lehet a "ha itt kérdezed akkor semmi" és a "nézd meg a követség oldalán" szintű válaszokat most ugorjuk át. Ja, meg az "USA már nem olyan mint régen" t is.

febr. 11. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az egyetem szponzorált. New Yorkban csináltam a phD-t 1993-ban. Beválasztottak egy kutatási programba. Kérték maradjak ott oktatni. 2001-ben lettem állampolgár.
febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
A beházasodást jobb elfelejteni, mert erre gyakorlatilag semmi esélyed sincs
febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiemelkedő tudományos, művészeti, sport, stb. teljesítmény. Szponzoráció amerikai cég által, saját befektetés.
febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
febr. 11. 22:02
 5/8 A kérdező kommentje:
És mondjuk egy sima munka vízumhoz, nem tudjátok, hogy milyen végzettséggel és milyen pozícióban, illetve meddig kell dolgozni, hogy megkaphasd?
febr. 11. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerzel egy jo diplomat pl IT es elhelyezkedsz egy multinal. X ido utan a multi vizumert tud neked folyamodni es igy lakhatsz az USAban es ugyan ugy nekik dolgozol. Ha ok is szeretnek akkor tudnak teged zoldkartyara szponzoralni. Nem minden ceg csinalja meg mert tudjak hogy ha megvan a zoldkartya akkor siman lelephetsz es dolgozhatsz masik cegnel.

Ismerek olyanokat akik igy jottek ki. Vannak akik azota zoldkartyasok vagy akar allampolgarok lettek azota es hallottam olyanrol is akit kirugott kozben a ceg es haza kellett menniuk 1-2 ev utan.

febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tehát ha jól értem a diploma alap.
febr. 13. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy alap, ketlem hogy kovetelmeny lenne a vizumhoz de diploma nelkul nem kapsz olyan allast multinal amivel kitudsz menni USA-ba
febr. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!