Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA módosítás! Ez baj?...

ESTA módosítás! Ez baj? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Módosítani akartam - a már megigényelt - ESTÁ-mat, mert találtam (sokkal) olcsóbb repjegyet más városba, és így inkább oda mennék, de csak a tartózkodási címet ("Address While in the U.S.") engedte a rendszer módosítani, a kapcsolattartási címet ("U.S. Point of Contact Information") nem engedte. És ugye - amennyiben nincs rokona [van, de nem válaszol] az USÁ-ban az embernek - akkor kapcsolattartási címnek is az első szállást kell megadni. Most ez így mennyire lehet gond, hogy azt nem tudom kijavítani? Törölni, és új ESTÁ-t igényelni lehet valahogyan? Előre is köszönöm a válaszokat!

febr. 26. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. Amikor még többszöri belépésre jogosított, többször is voltam, máshol szálltam meg, de emiatt nem kellett módosítani. Belépéskor az immigration officer fogja kérni a visszaigazolást.
febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, de melyik visszaigazolást fogja kérni? A szállásét, vagy az ESTÁ-t?
febr. 27. 00:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szállásét fogja. Ha egyáltalán...
febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na de melyiket a kettő közül? Mert a kapcsolattartási címet ("U.S. Point of Contact Information") nem tudtam módosítani, de azt a szállást le fogom mondani. Mindenesetre kinyomtattam - még most, mielőtt lemondom - a visszaigazolását, hogy nálam legyen. Ez így jó?

A tartózkodási címet ("Address While in the U.S.") viszont sikerült módosítanom, és természetesen az is nálam lesz, ha azt (is) kéri.

febr. 27. 01:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja érdekelni, hogy mit írtál be a kérelemnél. Az fogja érdekelni, hogy hol fogsz tartózkodni az USA-ba való belépésed után.
febr. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A tényleges szállásét kéri. Nekem az utóbbi két évben mindig kérték, elég volt a telefononon bemutatni. Telefonszám nem volt hozzá, AirBnB foglalásom volt, de simán elfogadták a rendszerben a visszaigazolást. Az, hogy az ESTA-ban mi van, nem érdekelte.

Arra valószínűleg rá fognak kérdezni, hogy van-e ott rokonod, nyugodtan mondd, hogy van, de nem tartjátok a kapcsolatot.

Mindenesetre ne kezdj el görcsölni meg magyarázkodni, mert ha túl ideges vagy, gyanússá válsz és akár vissza is fordíthatnak. Csak lazán! Ha azt látják, hogy egyértelműen turista vagy, gond nélkül beengednek az országba.

febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszi a válaszokat!
febr. 27. 13:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, jól van, végül rendben beengedtek kétszer is, mert Kanadából visszafelé is, úgyhogy nem volt gond. Már rendben hazajöttem, úgyhogy itthonról írok.
ápr. 18. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!