Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit kell csinálnom, hogy...

Mit kell csinálnom, hogy kapjak letelepedési engedélyt az Egyesült Államokban?

Figyelt kérdés
eddig azt az egy megoldást ismerem, hogy hozzá kell menni gy amerikai állampolgárhoz feleségül... van más megoldás??
2010. nov. 6. 20:49
 1/2 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy kaphatsz vízumot, ha van munkaviszonyod, bár általában ilyenkor először a munka kell és utána kell kérne a letelepedési engedélyt. Jah és az egyből megszűnik, ha a munka is megszűnik. Talán 10 év ott élés után lehet letenni az állampolgársági kérdést. De szerintem nézz utána a google-ba, mert nem tenném tűzbe a kezem azért, amit mondtam... de én így tudom.
2010. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugy mukodik, hogy 5 ev zoldkartyassag utan lehet allampolgarsagot igenyelni minden esetben kiveve a hazassagkotest, mert ott min. 3 ev a kotelezo. Az, hogy munkavallaloi vizumod van, az mas. Az alt. ideiglenes dolog es aki csak vizummal rendelkezik, sosem lesz allampolgar. Az, hogy munkavallaloi utan adnak-e zoldkartyat is, az azon mulik, hogy milyen munkakorben dolgozol, szukseg van-e rad tartosan stb. Elso korben csak a noverek kaphatnak zoldkartyat, de ahhoz is kellenek vizsgak. Ha esetleg ez erdekel, ugy erdemes rakeresned, hogy noverprogram.


Amit meg javasolnek, hogy zoldkartyalottoz minden evben, hisz semmit sem veszitesz vele, ingyen van (legalabb 18 evesnek kell lenned ahhoz, hogy jelentkezz).

2010. nov. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!