Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van értelme, hogy egyedül...

Van értelme, hogy egyedül kiutazzak?

Figyelt kérdés
Sajnos, csak egyedül tudnék kimenni Amerikába. Nem tudom, hogy mennyi időre, szerintem 1hétig. Lenne-e értelme így kiutazni? Hol szálljak meg arra az 1hétre? Vagy jól fogok vajon egyedül boldogulni?
2011. márc. 5. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
minek mennel ki egyedul? hogy ott bolyongjal? egy idegen orszagban? semmi ertelme nem lenne. menj ki egy baratoddal
2011. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egy hétre nem nagyon éri meg. Mivel a legnagyobb költség a repülőjegy, ezért ha már kifizeted azt, akkor érdemes kihasználni, hogy ott vagy.


Szerintem ha spórolsz még egy kicsit, akkor összejön egy hosszabb kint lét is; pl a 2 hét sem kerülne duplájába az egyhetes útnak.)


A többi kérdésedre így nehéz válaszolni.

- Hova szeretnél kiutazni? (Ez fontos, elég nagyok a különbségek még nagyvárosok között is; hát még kisebb helyek esetében)


- Vagy már 18?

- Tudsz autót vezetni?

- Mennyi a kereted?

2011. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen, elmúltam 18.

SF, LA vagy NY-ba mennék ki, mondjuk a repülőjegytől is függ

2011. márc. 5. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj, de ne egy hétre, ilyen hosszú és drága repülőútnál nem érdemes egyetlen hétre maradni.

Az egyedül utazásról meg annyit, hogy én életemben egyszer utaztam egyedül, és életem egyik legjobb élménye volt. Egyedül sokkal nyitottabb az ember, egy csomó barátot szereztem, minimális időt töltöttem tényleg csak magamban. Ha másokkal együtt utazol, sokkal kevésbé veszed észre, kik vannak még körülötted.

2011. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Vegasban voltam 9 napig egyedül. 27L

A 9 nap tényleg nagyon kevés volt, egész végig rohantam egyik helyről a másikra, de ennyire futotta a pénzből. Vagyis inkább így mondanám, hogy így pont nem léptem át a "lélektani határt", ugyanis 600eFt még belefért, de 800eFt már sok volt nekem.

Muszáj volt egyedül menni, mert manapság nem sok embernek van ennyi pénze utazásra. Én még otthon lakom, szóval így sikerült fél év alatt félretenni ennyit.

Életre szóló élményeket szereztem, és nagyon jó volt egyedül, nő létemre.

Vegas az ilyen egyedül utazóknak kifejezetten jó hely, mert tele van a környék látványosságokkal, és mivel a szállodák egymás mellett vannak, így benne van az árban, hogy felvesznek a szálloda előtt és oda is visznek vissza. Egyedül nem akartam kocsit bérelni.

2011. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És a szállodákban megérné ott "lakni"? Vagyis drágák?

Meg olyan furcsa lenne nekem, hogy nem lenne senki ott mellettem akihez beszélni tudnék...

Kicsit félek is...:D

2011. márc. 7. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Angol tudas nelkul ne indulj el!

Amugy a [link] oldalon talalsz ingyenes szallasokat barmelyik varosban (meg Pesten is:) Es nem kell egesz ido alatt egy illetonel lakni, hanem valtogathatod a szallasaidat.

Egy hetre semmikepp ne gyere, mert az elso (masodik) nap ugyis azzal telik hogy eszhez terj a hosszu repulout utan, marmint ha LA-be jossz, mert az igazan hosszu. Viszont losziban kocsi nelkul nehez lesz.

SF-ben en vegiggyalogoltam, NY-ban pedig jo a tomegkozlekedes. Es igen, egyedul is nagyon megeri elindulni!

2011. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!