Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA-ban mennyire várhat...

Az USA-ban mennyire várhat ránk jobb élet, mint itt?

Figyelt kérdés
Párommal azt tervezzük, hogy diploma után kimegyünk, mert Miamiban vannak rokonai. Mindketten programtervező végettséggel mennénk. Mennyi az elhelyezkedés esélye, és az, hogy ott normális életet tudunk élni, saját házzal, és boldog családdal?
2009. ápr. 4. 21:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
84%
Ahány ember, annyi történet. Van, akinek bejön, a másiknak nem jön be. Az én faterom hol szidja, hol áldja Amerikát. Már 20 éve kinn él. Minden relatív.
2009. ápr. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%
A másodrendűt szerintem úgy értette, hogy akcentusod miatt kicsit ferde szemmel néznek rád, de- ha erre gondolt- nem hiszem, hogy így lenne, hiszen azért ott mégis csak megszokottak a bevándorlók és színesbőrűek.... Amúgy szerintem Európa sokkal jobb ötlet lenne (persze az más, ha az USÁ-ba teljes szívvel várnak).
2009. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
71%

Hát, láthattok élőben űrrepülőt.

((Frolidában jobb!))

2009. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!