Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Titeket is megviselt a 2001....

Titeket is megviselt a 2001. szeptember 11. -ei terrortámadás?

Figyelt kérdés
Annyira borzasztó,hogy emberek képesek voltak ilyen merényletre!A CIA pedig nem működött együtt az FBI-al!Annyira borzasztó látni a felvételeket,emberek ugornak ki az épületből,azonnali halál reményében!Mást is megvisel már maga a gondolat?Mert engem nagyon!Több ezer ember halt meg ártatlanul,& több embernek még a maradványait sem találták meg!Hogy lehetnek ilyen emberek a földön?Mert nem az igaz vallás vezette őket!Az biztos!Nyugodjon békével az a több ezer ember!!!!!!!!
2011. szept. 8. 13:17
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
73%

engem se viselt meg annyira


persze sajnáltam őket, de pl engem is a japán földrengés meg a különböző cunamik sokkal jobban megérintettek..

2011. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Igen,neked is van egy gondolkodási meneted,& nekem is!Neked is igazad van,& nekem is!Annyira mint írtam nem mélyültem bele a dologba!
2011. szept. 8. 14:53
 23/48 A kérdező kommentje:
Előző hozzászólásomat az előző válaszonak szántam!
2011. szept. 8. 14:55
 24/48 A kérdező kommentje:
"Válaszolónak" Javítva
2011. szept. 8. 14:55
 25/48 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=-SLg5dtq1hI&feature=related

Meglátásom szerint felülről omlott le!Mint már mondtam,nem vagyok robbantási szakértő,de szerény véleményem szerint a gép becsapódásától lehetett!

Kérdéseimre választ kaptam nagyon szépen KÖSZÖNÖM!

2011. szept. 8. 15:01
 26/48 anonim válasza:
40%
ki a faszt érdekel.. szerinted ők megemlékeznek a trianoni békeszerződésről vagy a hasonló eseményeket amelyet befolyásolták a magyarságot? nem, sőt azt se tudják hogy vagyunk..
2011. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim válasza:
76%

itt nem erről van szó, hanem hogy ártatlan emberek haltak meg. Másrészt ha tényleg megrendezett, hogy vették rá a terroristákat, hogy vezessék bele a gépeket a tornyokba? Vagy az alkaida is amerikának dolgozik? Mert Osama dolgozott nekik azt tudom. Nem tartom amúgy lehetlennek az ilyen dolgokat.


A másik hogy ha az üzemanyag miatt nem tudott megolvadni a fém tartószerkezet, akkor hogy lehet hogy a világon több millió szakértő a világ minden országában nem mond semmit? Nem szabad nekik? De azt se pontosan értem, hogy le van-e írva, hogy omlott össze vagy nem, hogy akkor most mi vezetett oda? Nem értem. Az a gond az ilyen összeesküvés elméletekkel, hogy túl sok a buktató, túl sok embert venne igénybe, nem tudnám elképzelni, hogy a kormányban csupa ilyen ember üldögél.

2011. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
47%

Én meg azt üzenem a sok barom hozzászólónak, amelyik teoriákat gyárt, hogy ezt amerika idézte elő, hogy sűrgűsen kezeltesse azt az eltompult agyát.

Többek között éppen Pittsborghban tartózkodtam/ Pensylvania/ hol a gép lezuhant, amelyet az utasok akartak megvédeni! / a gyengébbek kedvéért írom/ két hét mulva mentem el NEW YORKBA, elég volt akkor is látni, hogy mi van ott, nem hogy még akkor mikor megtörtént! A Manhattnben élő barátaim sokkos állapotban voltak, de a Brooklynban lévők is! Borzalmas tett volt az, és az Amerikaik mégsem estek neki annak a sok arabnak, akik kint élnek nálunk véres szájjal, mint ahogy egyik másik népség tette volna. Elmebteg de nagyon az aki ezt kitalálta, hogy ezt Amerika csinálta! Sőt nem elmebeteg, hanem ugyanolyan elmeroggyant fanatikus kretén, mint a kötsög arabok!!!!Egyébként akkor jöttem rá, hogy a magyar hírközlés, és hírszolgáltatásnál torzabb a világon nincsen!!!

2011. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
71%

Emlékszem még rá, akkor ugyan még nem fogtam fel, viszont a téma annál inkább érdekelt az idő teltével...


http://www.youtube.com/watch?v=-40QpNTP1lM&feature=fvst

Ezt nézze meg mindenki aki úgy gondolja, hogy a terroristák tehetnek mindenről. Rengeteg mindent elmond, sok mindent állít és sok mindennel támasztja alá, melyek eléggé hihetőek és láthatóak is az archív felvételekből.


Kedves utolsó (remélem még utolsó vagy):

-A film neked is szól, hogy lásd, nem csak a magyar hírközlés pocsék, hanem az amerikai is... (feltéve ha a film láttán is így fogod gondolni)

Kedves kérdező:

-Neked külön ajánlom a videót...

A film 3 részes, engem érdekelt, megnéztem mindhármat... bátran ajánlom, akár többször is megnézhető.


Azon a bizonyos napon, mint már mondtam még kicsi voltam, nem is igazán fogtam fel, viszont annál inkább sokkolt, hónapokig rettegtem, nehogy egy repülő célba vegye a házat ahol élek, jelenleg is a 10. emeleten...


Sajnálom az összes, embert, hozzátartozókat és mindenekelőtt elmondanám a nagy mínuszolgatás előtt, hogy imádom Amerikát, jelenleg is tervezés alatt van a kiutazás pontosan New York-ba.


9/11 victims: Rest In Peace.. :(


Ha valaki gondolja, nagyon szívesen kifejtem privátban a véleményemet bővebben, rácáfolnék én is a "terrortámadásra"

2011. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
A National Geographicon egész héten este 10-től pont erről szóló műsort vetítenek!Belátásom szerint,biztos hogy terror támadás volt!Már azelőtt 1994-ben ha jól tudom,de nem biztos az évszám,megkísérelték felrobbantani a két tornyot,de nem sikerült nekik!Most biztosra akartak menni,ezért választották a repülőgépeket!Egyébként mint már írtam,a CIA nem működött együtt az FBI-al,így titkos információkat tartottak vissza!Nem szabadott volna azokat az embereket beengedni az államokba,akik az alkaida tagjai!!!!Azt is tudom,hogy így utólag könnyű beszélni!Ezért szigorították a belépést az Államokba!Általánosítani nem lehet,tehát azt nem tudják megcsinálni,hogy abszolút nem engedik be az arabokat!
2011. szept. 9. 11:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!