Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Titeket is megviselt a 2001....

Titeket is megviselt a 2001. szeptember 11. -ei terrortámadás?

Figyelt kérdés
Annyira borzasztó,hogy emberek képesek voltak ilyen merényletre!A CIA pedig nem működött együtt az FBI-al!Annyira borzasztó látni a felvételeket,emberek ugornak ki az épületből,azonnali halál reményében!Mást is megvisel már maga a gondolat?Mert engem nagyon!Több ezer ember halt meg ártatlanul,& több embernek még a maradványait sem találták meg!Hogy lehetnek ilyen emberek a földön?Mert nem az igaz vallás vezette őket!Az biztos!Nyugodjon békével az a több ezer ember!!!!!!!!
2011. szept. 8. 13:17
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
52%
háljálsünnel: az egész világnak szerencséje van, hogy nem te vagy az elnök...
2011. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
52%
Engem nem viselt meg különösebben. Persze, mikor láttam a TV-ben ledöbbentem, de nem vagyok emiatt depressziós azóta sem. Jó, persze sajnálom azt a 3000 embert (úgy tudom ennyien haltak meg, ha rosszul tudom, bocsánat), de pl Afrikában naponta halnak meg ennyien. Ha máshol történt volna, már rég elfelejtette volna mindenki, de ha a NAGY USA-ban történik, akkor máris évezredünk legnagyobb tragédiája lesz. Most amúgy nehogy azt higgyétek, hogy terrorizmus mellett vagyok, sőt. De azért voltak már nagyobb csapások is az emberiség történetében.
2011. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Depressziós én sem vagyok!Az ember egy idő után úgyis elfelejti,csak ha a tv-ben állandóan ez megy,akkor nehéz!Egyébként a hozzátartozókat érintette meg ez a téma legfőképpen,minket csak "megrendített"!
2011. szept. 12. 14:17
 44/48 anonim ***** válasza:
54%
ja megviselt főleg, hogy az usa csinálta ürügyként
2011. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
ja,és nem a national georgraphicot kéne nézni meg a CNN-t mert ott nyilván nem azt fogják mondani hogy igen mi tettük még ha tudják is.úgy megnézném az ilyenek arcát hogyha bejelentenék a TV-ben hivatalosan hogy Amerika tette...
2011. okt. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
22%
A két utolsó válaszoló olyan hülye mint a s.egg!!! Ott kellett volna lenniük, és megtapsztalni!!! Két s.eggfej!!!
2011. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 19gal_balazs97 válasza:

A sok ártatlan civilt az USA saját kormánya ölte meg. Érdemes megnézni a V mint vérbosszú filmet abban is van egy hasonló részlet.

Nyugodjanak békében az áldozatok, és a tetteseket minél hamarabb felelőségre vonni!

2013. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
0%
Amikor ez történt,akkor 1 éves voltam,szóval nem emlékszem rá.Most viszont a megemlékezésnél mindig meg próbálok nem bőgni,amikor ezt adják a tv-ben,és utána sokat filózom az emberek h*lyes égén.
2013. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!