Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Titeket is megviselt a 2001....

Titeket is megviselt a 2001. szeptember 11. -ei terrortámadás?

Figyelt kérdés
Annyira borzasztó,hogy emberek képesek voltak ilyen merényletre!A CIA pedig nem működött együtt az FBI-al!Annyira borzasztó látni a felvételeket,emberek ugornak ki az épületből,azonnali halál reményében!Mást is megvisel már maga a gondolat?Mert engem nagyon!Több ezer ember halt meg ártatlanul,& több embernek még a maradványait sem találták meg!Hogy lehetnek ilyen emberek a földön?Mert nem az igaz vallás vezette őket!Az biztos!Nyugodjon békével az a több ezer ember!!!!!!!!
2011. szept. 8. 13:17
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig emlékszem, mikor először láttam a tv-ben, hogy mi volt. Először le sem esett, bátyámmal kapcsolgattuk a tv-t, és csak az tűnt fel, h mindenütt ugyanazt a hírt mutogatják, New York, meg valami felhőkarcolók, stb. Aztán már csak megálltunk az egyik csatornán, h mégis mi ez, mit mutogatnak...és akkor döbbentünk meg, h te jó ég, ez most történt, micsoda borzalom....
2011. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
87%

Engem is kicsit elgondolkodtatott, de nem mondanám hogy megviselt. Idióta emberek vannak, korrupció, egymásra mutogatás, nem tudom mit vártunk... már előre várom mi lesz a következő ilyen.

Engem sokkal inkább foglalkoztat a bolygó - ember kapcsolat. Mennyi, de mennyi természeti katasztrófa történik mostanában. Kezdek hinni a világvégében. Csak nézzük a cunamit, Haitit, Japánt... Ott hány ártatlan ember halt meg tehetetlenül? Számomra ez sokkal tragikusabb, hiszen sosem tudhatod, hogy mikor történik meg újra és hol. Ez nekem kicsit felfoghatatlanabb és ijesztőbb.

Az emberek hülyeségei miatt inkább némi haragot érzek. Nem értem mire jók a háborúk és az ilyen megnyilvánulások.

Egyébként valószínűbbnek tartom, hogy Pakson is földrengés lesz, minthogy belerepül valaki. :) Szerencsére mostanában többnyire csak jelentéktelen magyarok vagyunk, úgysem tudunk nagyon keménykedni, rendes hadseregünk sem lenne. :)

2011. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
50%
Megkérdezhettem azt is, hogy miért vette teljesen figyelmen kívül a linkem? Elvan magyarázva a legegyszerűbb ember számára is érthető módon. Az ikertornyokat, és a 9es tornyot vezérelt robbantással rombolták le. Nem, nem a terroristák.
2011. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Igazad van!Nem véletlenül vannak a természeti katasztrófák!A háborúk,viaskodások feleslegesek!Korrupció,pénzéhség,illetve az emberek eltorzul gondolkodása,viselkedése miatt vannak az e fajta katasztrófák!Légierő!???Hm...Itt már nagyobb a baj,mint gondolná az ember!Csak mi,nem tudunk ellene tenni semmit sem!Kicsik vagyunk!
2011. szept. 8. 14:20
 15/48 anonim ***** válasza:
74%
Figyi, szerintem ne légy pszichológus, nehogy foglalkozz emberekkel, mert 10 évig se fogsz élni... Ha egy olyan dolgon így ki tudsz akadni, ami nem is a közvetlen környezetedben történt, mit fogsz kezdeni napi 10 beteggel?
2011. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Nem vettem figyelmen kívül,viszont feltételezésnek tartom csak!!!!Gondolj csak bele!Egy több tonnás kerozinnal teli gép bele repül egy épületbe!A kerozin kifolyik,belobban,a lift aknákat,illetve a szellőző nyílásokon lefelé halad,& egy idő után a vas szerkezet sem bírja!Mert maga a gépet elbírná,de a merénylők olyan gépeket választottak ki,amelyek tele voltak kerozinnal!!!Nem véletlenül!Mondjuk attól függetlenül,el rejthettek robbanószerkezeteket,mert már volt rá példa!Feltételezések amiket írogatunk,pontosan meghatározni nagyon nehéz lenne,illetve nem is a specialitásom!
2011. szept. 8. 14:25
 17/48 A kérdező kommentje:
Ki akadni,dehogy!Csak borzasztónak tartom!Nem is mélyedek jobban bele a dologba!Kár idegesíteni magunkat!
2011. szept. 8. 14:27
 18/48 A kérdező kommentje:
Csak feltettem egy kérdést,& kíváncsi voltam a véleményekre!
2011. szept. 8. 14:29
 19/48 anonim ***** válasza:
48%
Az Usa jól megrendezte az egészet hogy ürügyet szolgáltasson az arab világ lerohanására ha valóban merénylet történt volna akkor azt mondanám azt kaptak amit megérdemeltek mivel nekünk magyaroknak csak rossz származott az Usa eddigi tevékenységéből.
2011. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
48%
:):):) Kerozin belobban? És? Tűz és földrengés álló több méter átmérőjű edzett acél oszlopokból álló szerkezete volt. Ha esetleg emberi hiba folytán mégis elengedett volna a hő miatt egy hegesztés, akkor pedig simán eldőlt volna oldalra, vagy minimum 40-50 emelet megmarad. Ezt csak robbantással lehet elérni, de tegyük fel, hogy a WTC le is omlott. A 7es(előbb is azt akartam írni...csak korán van még :)) épület mitől omlott össze? Ott se kerozin nem volt, se repülő. Csak úgy, bumm.
2011. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!