Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi időt számítsak New...

Utazo1 kérdése:

Mennyi időt számítsak New Yorkban a repülő-átszállásra?

Figyelt kérdés
Budapestről repülnénk Orlandóba New York-i átszállással, de az érkezés és az orlandói gép indulása között csak 1,5 óra van. Elég szerintetek ez a másfél óra, vagy nagyon necces és inkább válasszunk egy később továbbinduló gépet?
2011. dec. 16. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Az kevés!
2011. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attol fugg. Ha ugy veszed a jegyet, hogy BUD Orlando, akkor a legitarsasag felelos erte, hogy te elerd a csatlakozast es ha ok ugy gondoljak, hogy nem megoldhato, akkor nem adjak el a jegyet.

Ha ugy veszed a jegyet, hogy veszel egy BUD NY meg egy NY Orlando, akkor a te felelosseged ha lekesed a csatlakozast.


American Airlines elad ugy is jegyeket, hogy 35 perc van az atszallasra, szerintuk meg lehet csinalni es meg is csinaljak (persze ez nem a NY repteren).


Amugy ha most utaztok eloszor NYba akkor inkabb masikat valasszatok, mert kicsit ilyeszto lesz a NY repter, ami nem is egy repter hanem egy allatkert!


Ha ismered es tudod hol vannak a buszok stb, akkor nyugodtan, mert megoldhato 1.5 ora alatt (de csak ha ugy veszed a jegyed, mert elofordulhat hoeses, gep hiba, de a legitarsasag atrak a kovetkezo gepre, ha miattuk kesitek le a csatlakozast.)

2011. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az bőven elég. én 20 perc alatt megcsinálok egy átszállást, pedig én mindig európában szállok át ahol kérdezgetnek hogy milyen vízummal megyek meg ilyenek. onnan new yorkba egyébként
2011. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eleg, ha ugy szol a jegyed! Majd landolaskor kapsz egy rikito szinu cuccot, amivel majd elore lehet menni a soron, es gyorsan at lehet jutni a vamon is. Nekem is volt ilyen. Papiron volt 2 es fel ora a transzferre, de a gep kesett ket orat (Bemondtak, hogy az Airforce 1 miatt kesunk :-), ha a csatlakozas nem kesett volna, akkor is elerhettem volna. Ez az eset a JFK-n tortent, minden szuperul feliratozott, nem is birtam volna eltevedni. No para! Ami kellemetlen vol, hogy a csomagokat nem tudtak feladni, es eggyel kesobbi geppel jott utanam.
2011. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 19. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán elég. Én Washington Dulles repteret(az sem kisebb) keresztben szeltem át alig fél óra alatt,amiben már a beléptetés és a biztonsági ellenőrzés is benne volt.

Szintén másfél órám lett volna az átszállásra,igy még várnom is kellett

2011. dec. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég a francokat! Mi akkorát szívtunk a gyökér utazásszervező miatt, hogy csak na. Kicsit vesztegel a gép a felszállás előtt, kínlódnak egy kicsit a leszállás után, amég kiszállhatsz, és már is buktál 1 órát a 1.5-ből. Utána meg már fel sem engednek szállni. Ne legyél hülye! Alaphangon 3, ennél kevesebb időnél ki hatalmas lutri az egész. Mi Kanadában jártunk.
2012. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!