Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angelesbe egy hétre...

Los Angelesbe egy hétre kimenni kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

repjegy+szállás, a belépőket már megnéztem.

kérdés, hogy kocsibérlés helyett helyi közlekedéssel (ami nem nagyon van állítólag) megoldható-e a körjárat Hollywood, Beverly Hills, stb.

további kérdés, hogy kell még oda ilyen meghívó meg ilyesmi, vagy majdnem olyan egyszerűen ki tudok repülni, mint mondjuk Londonba (útlevéllel, esetleg vízummal)


2009. jún. 25. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel nem nagyon érdemes kimenni egy hétre..ha már összeszedted a pénzt 150000-es repülőjegyre + szállásra, akkor ugy csináldd hogy tovább maradhass..HIdd el, ez igy oriási butaság lenne.
2009. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha bordó útleveled van, akkor nem kell vízum, de kell beutazási engedély, ún. ESTA, amit az interneten kell kitölteni. Keress rá és megtalálod online. Nem kell meghívólevél.


A helyi közlekedés mindenhol nagyon rossz az USA-ban (van, ahol rossz, van ahol pedig egyáltalán nincs). Inkább kocsit bérelj, ha lehet. Kocsi nélkül halott az ember főleg Kaliforniában. Igaza van az előttem szólónak, hogy ha lehet, akkor tovább maradj, mert csak az oda meg vissza út együtt 2 nap, de az a baj, hogy a szállás is drága. Meg a kaja is...

2009. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

szállást láttam ilyen átlagos 8-10 ezerért belvárosba. Értelemszerűen az egy hétben nincs benn feltétlen az utazás, de szerintem 7 éjszaka ott bőven elég, hisz minden pénzbe kerűl és annyi látnivaló úgysincs, ami engem érdekel.

Még nincs bordó útlevelem, de jövőre úgyis kell csináltatnom, gondolom már azt adnak.

2009. jún. 26. 08:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Már bordót fognak adni. Az mindenképp kell, hacsaknem vízumért akarsz sorban állni, ami nem ajánlatos. Szerintem Los Angelesben annyi látnivaló van, hogy egy hónap alatt nem lehet végig nézni. Akkora az a város, hogy azt érzed ott, hogy kb. fél Magyarország méretű területre terjed ki. Szóval több a látnivaló, mint gondolnád. Meg le lehet ruccanni jó kis helyekre onnan.


8-10 ezerért éjszakánként?

2009. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én 3hétre megyek és igyis annyi programot találtam ami bőven elég lesz ennyi időre..
2009. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szívesen kimennék én több hétre is, de nincs annyi pénzem és nem is lesz szerintem, így a legolcsóbban, legtöményebben a terv. Az utolsó válaszadótól kérdezném, hogy ez a 3 hét kb mennyibe jön ki?
2009. júl. 2. 14:34
 7/11 anonim válasza:
hát szállás családnál 1000$ kaja nélkül + a repjegy olyan 173ezer de ez is csak azért mert későn vettük meg de egy ismerős a jegypénztárnál ferihegyen mondta h 50-60 ezerért is lehetett volna 6hónappal ezelött..
2009. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
arra az 50-60 ezres repjegyre kíváncsi lennék. Ha ilyen még előfordulhat csak jóval előtte meg kell venni, akkor létszi írj privátba nekem, sokat segítene. Tulajdonképpen minden infó, szállás, mit néztetek, milyen volt, stb, sokat segítene. Köszi előre is!
2009. júl. 4. 07:27
 9/11 anonim ***** válasza:
:/ és élni 1 héten keresztül magas színvonalon,vagy azon,amin Magyarországon éltél?:O mert szerintem ha magas színvonalon akarsz élni,akkor sokba kerül..
2010. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jóval az alatt, ahogy élek. én még úgy nem voltam, hogy jobban élnék nyaraláskor, mint otthon, hisz nincsenek meg azok a komfortdolgok, amik nekem a mindennapokhoz kellenek kizárólag a lakásomban. De ha kijutnák spórólás miatt sokmindent bevállalnék
2010. júl. 12. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!