Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 15 éves egyedül az USA-ba?

15 éves egyedül az USA-ba?

Figyelt kérdés
A lányomat meghívták rokonok az usa-ba, megvan a repjegy, londoni átszállással, de félünk, hogy esetleg eltéved, vagy nem tudja mit kell majd csinálnia. Az átszállásnál kijelzőkre írják hová kell menni? Név szerint is szólítják, ha nem tudja hová kell mennie?

2012. jún. 13. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A becsekkolásnál megmondják, hogy melyik kapu. De szerintem ennyi idősen egyedül nem repülhet, csak kísérővel.
2012. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A légitársaságnál kell kísérőt kérni mellé. (nem ingyenes).Kisérő nélkül nem utazhat ennyi idősen. Ő nem csak az átszállásnál segít,hanem a célállomáson csak annak adja át a lányt,akit megneveztek,hogy várja.
2012. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz ez a 90-es evekben volt de en elutaztam egyedul a batyamhoz Phoenixbe Budapestrol, akkor voltam alt. isk. nyolcadikos. Anyuek kikisertek a repterre, a JFK-n kellett atszallnom, ami igazi ghetto, majd a batyam vart Phx-ben.

Annyit beszeltem angolul, amit a suliban belenk vertek.


A Bud-NY gepen a mellettem ulo felnott magyar segitett a papirok kitolteseben es az erkezesnel odajott velem a bevandorlasi tiszthez forditani. Aztan elvitt a kijelzoig, ahol kineztuk melyik kaputol indul a PHX-i gep es magamra hagyott. Busszal kellett a terminalok kozott ingaznom es a borondot cipelni magammal. Ez mondjuk nem volt tul kellemes.

Miutan megtalalatam a jaratot mar megnyugodtam. A kutyat nem erdekelte, hogy egyedul vagyok. Azota persze valtozott a vilag es talan a legitarsasagok is szigorubbak fiatalkoru egyedul utazasat illetoen, de amugy tul lehet elni, en is tuleltem :)

Mindenkepp beszelj a legitarsasaggal!

2012. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Úgy hallottam, hogy a Malévnél volt gyerek kísérő, de mivel most két légitársaság gépével jut el az Usaba az átszállás miatt, így nem tudom végig tudják-e kísérni.
2012. jún. 14. 16:52
 5/5 anonim válasza:
0%

mi nemrég voltunk angliában és addig nem indul el a rapülő amíg nincs meg az összes utas. mikor jöttünk haza vagy 5x átszámolták hogy megvan-e mindenki. úgy tudom azért mert eggyel kevesebben voltunk a gépen és addig nem indultunk amíg fel nem szállt mindenki(úgy tudom hogy ha el is téved vki, akkor megkeresik, nem szállnak fel nélküle)

15/L

2012. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!