Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában mennyi havonta a...

Amerikában mennyi havonta a rezsiköltségek?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok például víz villany áram..

Meg hogy úgy kell e fizetni mint itt Magyarországon vagy ott teljesen más?


Csak a kíváncsiság kedvéért kérdezem! :)

Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. jún. 15. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nekunk kb 80-150 dollar szokott lenni egy honapra. 3 szobas haz es ketten lakunk benne. de volt mar 220 dollar is amikor nyaron sokat voltunk otthon es 40 fok volt kinn, a klima meg ejjelnappal ment.

fizetni mi neten szoktunk a szolgaltato weboldalan bankkartyaval.

2012. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nalunk a lakber araban benne van a villany es a viz. Ha akarom egesz nap folyatom a vizet es minden villanyt ejjel nappal hasznalok, akkor is ugyanannyit fizetek, mintha soha nem nyitnek csapot es soha nem kapcsolnek villanyt. Gaz nincs, a futes villanyrol megy.
2012. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

értem Köszönöm a válaszokat! :)

Olyan jó nektek hogy kint éltek. :) Én is tervezem de ahogy olvasom a véleményeket itt a gyakorikérdéseken olyan nehéz kijutni oda.. :((

2012. jún. 15. 19:23
 4/16 anonim ***** válasza:
hát annyira nem nehéz ha vannak jó ismerőseid, vagy eléggé bátor vagy és otthon nincs sok vesztenivalód... egyébként nehéz igen
2012. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
miért kérdezted meg amugy ezt? én ebből azt hittem már nem sokára jössz ki :)
2012. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam hogy ott milyenek az árak ott :) Mindig azt mondtam és mondom is magamnak hogy amit én elterveztem azt meg szeretném csinálni .. És ez Amerika volt mindig hogy oda kimenjek és ott éljek .. Csak sajnos ahogy látom nagyon nehéz oda kijutni és félek hogy ezt az álmomat nem tudom megvalósítani épp ez miatt! :(
2012. jún. 15. 19:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Nézd, semmi sem lehetetlen, csak k..a nehéz! :D egy jó szakmával ha nagyon kiemelkedő vagy benne, lehet esélyed, de választhatod az illegális utat is, ezt inkább csak akkor, ha nincs itthon vesztenivalód.
2012. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
csak az illegális dologgal börtönbe is lehet kerülni ha jól tudom. Ez igaz?
2012. jún. 15. 19:56
 9/16 anonim ***** válasza:
hát, nagyon kicsi az esélye, hogy elkapnak, rengeteg az illegális. én amúgy azon a párton állok, hogy nem érdemes illegálisan menni, csak felvetettem, hogy ez is egy opció (már elég sok ide irogató írta, hogy illegálisan van kint, és él, mint hal a vízben).
2012. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát én meg azok helyében akik nagyon szeretnének amerikába jönni tuti feltenném magam vmi amerikai társkeresöre, aztan hátha...

vagy ki lehet jönni illegálisan és itt megismerkedni egy amerikaival. bár az ugye lutri, lehet ittragadsz évekre és haza se tudsz menni. vagy hazamehetsz de akkor vissza nem. én nyomnám azt a társkeresöt :D

2012. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!