Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New York tényleg csak a...

New York tényleg csak a filmekben olyan szép és tündöklő?

Figyelt kérdés

Nagy álmom, hogy egyszer ott éljek/tanuljak/dolgozzak. De olvasok olyanokat is, hogy amúgy a filmekben teljesen más. De engem annyira vonz ez az egész város. Főleg Manhattan. Tényleg nem ajánlatos kimenni oda?

Please írjatok személyes tapasztalatokat is. (ha van)



2012. aug. 8. 23:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hát igen ez igaz
2012. aug. 9. 21:42
 12/19 toth.peter ***** válasza:
én egész biztos nem mennék ki az USÁ-ba a svindlik miat. aki nézi a svindlerek c. műsort az bizti ismeri Jessicát, Pault. nos sose lehet tudni hogy mikor botlunk beléjük.
2012. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 manchester10 ***** válasza:
100%
Hát ha figyelmes vagy csak nem vernek át Peti,főleg hogy még tudok hogy kik azok:D
2012. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 manchester10 ***** válasza:
tudod*
2012. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A svindleres válaszolónak: Magyarországon is vannak ilyenek és nálunk még a zsebesekből rablókból is sokvan. Nézz meg 3 híradót és meglátod...
2012. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Undorító, koszos, bűzös város. Éltem már kint, elején persze jajj de jó volt, minden álmom volt oda kijutni, aztán olyan szinten elundorodtam az ott lévő emberektől, és magától a várostól... vissza nem mennék oda. Persze, vannak szép részei, de csak azokat mutatják a filmekben. Az ottani emberek meg legszívesebben Európába költöznének.
2012. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

#16 annyira igazad van "Az ottani emberek meg legszívesebben Európába költöznének." de ez hihetetlen, ott tényleg mindenki Párizsba akar menni, esetleg London, de nem értem miért.

mellesleg szerintem NY gyönyörű, mindenálmom hogy ott éljek..

2012. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én voltam New Yorkban és tényleg gyönyörű és tündöklő de ahogy előttem is mondták tényleg van olyan negyed ahol bizony nem túl biztonságos a hajnali utcákon sétálgatni de ez mindenhol van,nem lehet elkerülni...egyébként kivételesen szép hely tudom ajánlani! :)
2012. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Normáltalan ,még egy teszt is kiirta nekem hogy hova mennél el

És csak new york hoz azt irta és én is ezt mondom

New york,ezt kell ragozni?mindenki ide jönne

A legmenőbb város aki volt visszamenne aki nem odavágyik

1000×NEW YORK CITY

NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY NEW YORK CITY

2019. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!