Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kaliforniába melyik városokba...

Kaliforniába melyik városokba érdemes menni?

Figyelt kérdés

Google ezt adta ki népesebb városainak:

Los Angeles

San Diego

San José

San Francisco

Long Beach

Fresno

Sacramento

Oakland


2012. okt. 13. 15:06
 1/9 A kérdező kommentje:
turistaként
2012. okt. 13. 15:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Los Angeles és ha teheted, bérelj autót.
2012. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
en San Franciscoban es Los Angelesben voltam. Azt hallottam, hogy San Diego is nagyon jo hely.
2012. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én San Diegoban, Los Angelesben, San Franciscoban, Long Beachen és Santa Barbaran is voltam. Összesen 5 hetet voltam Kaliforniában.


Ha vmi konkréten érdekel, akkor kérdezz nyugodtan.

Amúgy SF nagyon szép. SD ÉS SB szintén. Ott melegebb az idő, mint fenn északon. De nekem SF időjárása is bejött. Legalább nem volt az a dög meleg.


LA elég uncsi. Persze a vidámparkok és studió túrák miatt megéri elmenni, ha érdekelnek az ilyen dolgok.

2012. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fresnot, Sacramentot es Oaklandot hagyd ki nyugodtan.

Ha teheted erkezz San Franciscoba, majd berelj egy autot es San Jose-n keresztul, a part mellett Santa Barbarat erintve vezess le LA-ig.

Majd tovabb delnek Long Beach es San Diego.

Persze mindegyik varosban erdemes eltolteni nehany orat/napot.

San Diegobol Budapestre csak 2 atszallassal tudsz hazajutni, ezert megeri visszavezetni Losziba es onnan haza.

Santa Barbara es Long Beach nem nagy, itt eleg egy nap, pl reggel erkezel SB-ra majd este indulsz tovabb LA-be,

2012. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bocs, tul gyorsan kuldtem el.

Szoval Barbaran nem erdemes ott aludni, es Long Beachen sem, de LBeachen van a Queen Mary amivel egy egesz napot el lehet lenni, de ez Loszitol kb. masfel ora kocsival, ezert nem kell kulon itt berelni szobat.

2012. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Los Angeles - kövezzetek meg, de szerintem nem nagy szám, nekem nem jött be. A Hollywood blvd egy retkes kupleráj, a Universal studios szerintem 13 éves kor felett vállalhatatlan. És mindenhol iszonyat tömeg.

San Diego - király hely, sok strand, szuper hullámok, nagyon jó állatkert.

San José - Semmi extra

San Francisco - Golden Gate, Cable car, Castro, Painted ladies, Alcatraz, Ocean beach

Long Beach - egy tengerpart és még mi??

Fresno - semmi extra

Sacramento - semmi extra

Oakland - feka gettó


Ha csak egy városba lehet elmenni, akkor SF, ha utazni is lehet közben, akkor SF 2 nap, és aztán az 1-es úton délre vagy szakra, végig az óceán partján. Az nagyon feeling-es.

2012. okt. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Long Beach nagyon szép és jól ki tudsz kapcsolódni
2012. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha már San Francisco, a Ghiradelli téri csokiboltot ki ne hagyd!
2013. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!