Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába jöttem a testvéremme...

Amerikába jöttem a testvéremmel dolgozni, de atvertek minket, nem fizettek ki . Hogyan juthatok haza pénz nélkül Magyarországra?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is elkezdené ocsarolni hogy mennyire felelőtlen voltam: olyan szituációba kerültem hogy nem volt más megoldás , ki kelett utazunk . Itt atvertek minket , a visszafelé repjegyem viszont lejárt , a konzulatus nem segít , otthonról pedig nem tudnak támogatni . Mit tegyek ?
2012. dec. 23. 04:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
persze, hogy nagyon naiv - papírok, munkaszerződés, munkavállalási nélkül végigutazta az usát, bérleti szerződést nem kötött, gondolom a nyelvet sem beszéli - legalább 3-4 "munkahelyen" nem fizették ki - repjegye lejárt és a legfőbb baja, hogy az utcán kell karácsonyozzon...(netcafé-ra van pénze persze)...ott legalább 0°C feletti a hőmérséklet és a legtöbb templomban kapna ingyen szállást és kaját...sőt ha kicsit erősködne a konzulátuson is minimum kaját kapna
2012. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
De eszetlen, ha van mirol wifin hasznalni az internetet, akkor add el a cuccot, azzal is kozelebb leszel a hazajutashoz. Mi nem tehetunk rola, hogy ilyen helyzetbe kerultel. Nagyon buta vagy.
2012. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Beleestél mint légy a levesbe! Tudod ott sem arany ami fénylik! Hát most szívd a fogad és vess magadra! Dollárpapa leszel!! He..He..!
2012. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

Olyan nincs, hogy nem segít a konzulátus, D.C-i nagykövetséget hívtátok? Ha nem, akkor azt tegyétek meg.


Amúgy ha elmész a diplomáciai szervhez, ők vesznek neked repjegyet, amit majd itthon kell kifizetned, ha nem teszed, adók módjára köztartozásként behajtják.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy valószínű, nem jártatok eléggé utána.

2012. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jelenleg az orlandoi repteren ulok, hamarosan felszall a gepem... megis segitett a repter :) aki azt mondta hogy nem jotekonykodnak tevedett.
2012. dec. 23. 23:14
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Szép mese volt, kérdező.
2012. dec. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kinti rendőrségen jelentsed fel őket, mellette pedig keress egy munkát. Mindegy, hogy mit, csak a repjegy árát keressétek össze.
2012. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
39%
Látom unatkoztál te nyomi. Valóban úsznod kellene. Am ha már gép, remélem az évi kutatójáratra tettek fel a délisarkra. Ott majd jól érzed magad, lesz időd gondolkodni.
2012. dec. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!